Tego jeszcze nie było! 22-latek zaszczepił się przeciwko COVID, a potem wytatuował sobie kod QR!

i

Autor: Canva/Screen instagram Tego jeszcze nie było! 22-latek zaszczepił się przeciwko COVID, a potem wytatuował sobie kod QR!

Tego jeszcze nie było! 22-latek zaszczepił się przeciwko COVID, a potem wytatuował sobie kod QR!

2021-08-25 14:03

Szok! 22-letni mieszkaniec Włoch zaszczepił się przeciwko COVD-19, a następnie na swoim przedramieniu wytatuował sobie kod QR. Ten potwierdza przyjęcie szczepionki i zezwala na wejścia m.in. do restauracji czy siłowni.

Włochy: 22-latek zaszczepił się przeciwko COVID, a potem wytatuował sobie kod QR

Tego jeszcze nie było! Mieszkaniec Włoch po zaszczepieniu się przeciwko COVID-19 postanowił zrobić wyjątkową rzecz. Wytatuował na swoim przedramieniu kod QR, który potwierdza przyjęcia przez niego preparatu. Wygląda na to, że posiadanie papierowego certyfikatu lub w telefonie mu nie wystarczyło.

Raport z anteny 25.08, godz.10

22-latek stał się gwiazdą w sieci, po tym jak na TikToku opublikował nagranie, na którym widać, jak jego wytatuowany kod QR jest skanowany przed wejściem do jednej z popularnych restauracji.

We Włoszech zostały przywrócone niektóre restrykcje w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Wymóg przepustki COVID-19, czyli tzw. Green Passa obowiązuje przy wejściu do restauracji (w zamkniętych pomieszczeniach), kin, teatrów, muzeów, na basen, parków rozrywki na imprezy sportowe.

Dokument wystawiany jest po pełnym zaszczepieniu, wyleczeniu zakażenia, bądź po uzyskaniu negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

Sonda
Czy korzystasz z tabletu?
Źródło: Tego jeszcze nie było! 22-latek zaszczepił się przeciwko COVID, a potem wytatuował sobie kod QR!