Will Smith

i

Autor: EAST NEWS Will Smith

Wyłudzenie 'na Willa Smitha'. Mieszkanka Chełmna myślała, że rozmawia z popularnym aktorem

2020-12-02 10:50

O wyłudzeniu 'na wnuczka' słyszał chyba każdy, tak samo jak o oszustwie 'na policjanta', jednak o wyłudzeniu na 'Willa Smitha', to raczej nowość. Udowodniła to mieszkanka Chełmna, która dała się nabrać na tego typu szwindel.

Wyłudzenie pieniędzy 'na wnuczka' stało się popularne w ostatnich latach, jednak ciągłe mówienie o tym w mediach, raczej uodporniło starsze osoby na ściemę tego typu. Okazuje się, że złodzieje znaleźli nową opcję na wyłudzenie dobrej kasy. Tym razem pieniądze można wyłudzić 'na Willa Smitha', który się rozwodzi i chce przekazać diamenty z pieniędzmi, wszystko na przechowanie oczywiście. Na takie coś złapała się mieszkanka Chełmna.

Grób dziecięcego aktora Hollywood. Tak pochowane są zagraniczne gwiazdy. Niezapomniani

Mieszkanka Chełmna dała się nabrać na to, że skontaktował się z nią Will Smith

Rzekomy aktor, miał przekazać kobiecie informację, z której wynikało, że zagubiono jego paczkę i odnalazła się ona w okolicach Chełmna. W paczce miało się znajdować:

  • diamenty warte 22 mln zł
  • 12 mln zł w gotówce
  • papiery rozwodowe

Brzmi prawdziwie? Tym bardziej, że aktor połączył się podobno na wideokonferencji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kobiecie polecono przelać 45 tysięcy złotych, by móc odebrać paczkę. Po przelaniu pieniędzy na wskazane konto, fikcyjny Will Smith rozpłynął się w powietrzu, razem z pieniędzmi, a chyba nie trzeba mówić, że żadne diamenty i pieniądze nie istniały. Lubelscy policjanci próbują ustalić, kto podszywał się pod aktora, a wszystkim radzimy, by weryfikować z kim się rozmawia, zwłaszcza jeśli ktoś przedstawia się jako hollywoodzka gwiazda.