Catering świąteczny 2022

i

Autor: pexels Catering świąteczny 2022

Wigilia 2021: OBOSTRZENIA. Ile osób może przyjść do nas na święta?

2021-12-21 15:04

Obostrzenia na Wigilię i Święta 2021. Ile osób możemy zaprosić do domu? Czy obowiązują jakieś limity? Sprawdźcie w naszym materiale.

Wigilia 2021: OBOSTRZENIA. Ile osób może przyjść do nas na święta?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w zeszłym roku miną nam one pod znakiem pandemii koronawirusa oraz obostrzeń. Tegoroczne restrykcje różnią się jednak od tych z zeszłego roku. Przypomnijmy, że w zeszłym roku obowiązywały limity na Wigilii. Przy świątecznym stole mogli zasiąść domownicy plus maksymalnie pięć osób spoza gospodarstwa domowego. A ile osób może do nas przyjść na Święta 2021?

Największa w Polsce szopka z czekolady, piernika i marcepanu

Wigilia 2021: OBOSTRZENIA. Ile osób można zaprosić na Święta?

Od 15 grudnia obowiązują w Polsce nowe obostrzenia związane z czwartą falą pandemii koronawirusa. Te dotyczą m.in. zmniejszenia limitów z 50 proc. na 30 proc. np. w kościołach, restauracjach, hotelach, czy obiektach kulturalnych. Zamknięte też zostały kluby, dyskoteki oraz obiekty z miejscem do tańczenia. Dzieci od 20 grudnia uczą się zdalnie.

Co jednak z limitami osób na Święta? Ilu gości można zaprosić na Wigilię 2021? W tej kwestii mamy świetne wieści. Nie ma żadnych limitów, jeśli chodzi o liczbę zaproszonych gości na Święta Bożego Narodzenia. Resort zdrowia nie przekazał w tej sprawie żadnych wytycznych. To świetna wiadomość dla osób, które mają dużą rodzinę lub pokaźne grono znajomych, z którymi chcą spędzić Święta 2021.

Masz TAKIE bombki na swojej choince? Mogą być warte kilkaset złotych!

Źródło: Wigilia 2021: OBOSTRZENIA. Ile osób może przyjść do nas na święta?