Więcej, lepiej i taniej, czyli dlaczego warto wybrać się na zakupy do Galerii Młociny?

i

Autor: Materiały prasowe

Więcej, lepiej i taniej, czyli dlaczego warto wybrać się na zakupy do Galerii Młociny?

2022-01-07 8:52

Galeria Młociny z całą pewnością nie planuje zwalniać tempa. Centrum handlowe już w pierwszym miesiącu nowego roku przygotowało dla klientów prawdziwą dawkę niespodzianek. Niezapomniane, ponadczasowe potańcówki, a także bony na kolejne zakupy w zamian za okazanie paragonu? Takie atrakcje tylko na Bielanach!

Kupujesz i Masz to cykliczna inicjatywa Galerii Młociny, w ramach której centrum handlowe w zamian za zrobienie zakupów nagradza klientów bonami na kolejne. Akcje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców stolicy i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu kto z nas nie lubi być nagradzany? To z pewnością miła odmiana i świetna informacja dla wszystkich tych, którzy w obliczu stale rosnących cen chcieliby odrobinę zaoszczędzić!

Co tam w środku gra? Nirvana

#WięcejLepiejTaniej

Już od 17 do 31 stycznia klienci Galerii Młociny będą mieli okazję, by wziąć udział w pierwszej w nowym roku akcji Kupujesz i Masz. Również tym razem zasady akcji promocyjnej będą bardzo atrakcyjne, ponieważ odwiedzający, którzy w podanym terminie zrobią zakupy za minimum 200 zł (zebrane na maksymalnie 2 paragonach), otrzymają bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy! Co ciekawe, obiekt rozda aż 1000 voucherów! Wśród nagród znajdziemy również bilety do Multikina i liczne upominki. Dodatkowo każdego dnia 1 osoba, która zarejestruje paragon najwyższej wartości, otrzyma voucher do Prezentu Marzeń o wartości 100 zł. Dowody zakupu niezmiennie należy rejestrować na stoisku znajdującym się na poziomie 1, tuż obok sklepu Gagliardi.

#DjWika

Czy znajdą się jeszcze tacy, którzy nie słyszeli o słynnych, wielopokoleniowych potańcówkach na Młocinach? Wszyscy mieszkańcy Warszawy, którzy nie mieli jeszcze okazji, by tupnąć nogą przy muzycznych brzmieniach na Bielanach, koniecznie powinni odwiedzić Galerię Młociny w środę 12 stycznia. O wspaniałą atmosferę podczas słynnej, międzypokoleniowej potańcówki niezmiennie zadba DJ Wika! Start o godzinie 18:00 w Hali Hutnik.

#JeszczeWięcejRozrywki

Na deser propozycja dla wszystkich tych, którzy w najbliższą środę wieczór mają zajęty, a mimo to bardzo chcieliby odrobinę poszaleć. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Ulica Dzielnica Stolica już 16 stycznia w Galerii Młociny zaplanowano kolejną potańcówkę. Wydarzenie odbędzie się w strefie Spotkania i Dania (poziom 2), tuż obok Multikina i siłowni Zdrofit. Start o godzinie 16:00.

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.