Wokalista Disturbed musi przejść poważną operację. Czy to zmieni jego głos?

i

Autor: Wokalista Disturbed musi przejść poważną operację. Czy to zmieni jego głos?/screen: youtube.com/watch?v=rxujAPhxlo0

David Draiman z Disturbed wskazał zespoły, które według niego są nadzieją dla rocka

2022-01-12 13:29

Mówi się, że muzyka rockowa jest w odwrocie i najlepsze czasy ma już za sobą. Zupełnie innego zdania jest David Draiman z Disturbed, który pozytywnie patrzy w przyszłość, wymieniając artystów, którzy są nadzieją dla rocka.

Mówi się, że muzyka rockowa jest w odwrocie i jej najlepszy czas minął. Faktycznie, artystów rockowych nie ma za dużo w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt, ale koncerty cieszą się nadal ogromnym zainteresowaniem. David Draiman z Disturbed twierdzi jednak, że jest nadzieja dla rocka i on ma kilku kandydatów na nadzieje dla rocka na świecie.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

David Draiman z Disturbed wskazał zespoły, które według niego są nadzieją dla rocka

Jak napisał wokalista Disturbed na Twitterze:

Każdy kto mówi, że „rock jest martwy” nie ma pojęcia, o czym mówi. Zobaczcie, co takie zespoły, jak Motionless In White, Bring Me The Horizon, Nothing More i wiele innych zrobiły w ostatnich latach. Młode zespoły kwitną. Kto jeszcze? Nie mogę pominąć Bad Wolves. Przełomowy zespół ostatnich 5 lat. Nadzieję dają mi też nowe zespoły, jak The Warning i Plush. Młode, silne kobiety grają na instrumentach i piszą piosenki, z których może być dumna cała społeczność rockowa.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć