Do konfliktu Machine Gun Kelly kontra Slipknot, dołączył lider Trivium. Padły mocne słowa w stronę rapera

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JGNqvH9ykfA

Corey Taylor w specyficzny sposób potwierdza, że nowy album Slipknota pojawi się w 2022 roku

2022-01-12 9:53

Slipknot cały czas pracuje nad nowym albumem i co jakiś czas pojawiają się przecieki i głosy, że może to być zwieńczenie kariery zespołu. Corey Taylor postanowił odnieść się do doniesień na temat nowej płyty. Są dobre wieści!

Slipknot zaliczyli ostatnio bardzo dobry czas, wydając świetnie przyjęty album i grając z nim mocne koncerty na całym świecie. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany na dalszą część trasy, ale jednocześnie dała chwilę wytchnienia i możliwość pracy nad nową muzyką. Co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat nowego albumu i nawet głosy, że będzie to zwieńczenie kariery zespołu. Trochę nowych rzeczy przekazał Corey Taylor, co z pewnością rozwieje wątpliwości.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Corey Taylor w specyficzny sposób potwierdza, że nowy album Slipknota pojawi się w 2022 roku

Corey postanowił zdradzić kilka rzeczy na Twitterze, potwierdzając, że nowy album pojawi się w 2022 roku, do tego ruszają 'przygotowania do balu maturalnego w rodzinnym mieście', a także jest kilka 'nowości w sprawie filmu 'Zombie versus Ninja''. Jak napisał Taylor:

Ogłoszenia parafialne na 2022 rok: nowości o ZvN, album Slipknota, sekretne plany na "bal maturalny". Bądźcie czujni! "Trzymajcie się ramy, to się nie pos..." - Franklin D. Roosevelt

Pozostaje tylko czekać na nowości od Slipknota.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć