W Knurowie grasuje psychopata w masce? W sieci pojawiło się niepokojące nagranie

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/watch/twojknurow1/

W Knurowie grasuje psychopata w masce? W sieci pojawiło się niepokojące nagranie

2021-03-10 12:44

Mieszkańcy Knurowa są ostatnio świadkami dziwnych rzeczy, które mogłyby posłużyć jako scenariusz do horroru. Na drogach pojawia się zamaskowany mężczyzna z siekierą, który przypomina psychopatów z amerykańskich horrorów.

Mieszkańcy Knurowa nie mają ostatnio łatwo, a to za sprawą tajemniczego mężczyzny, który pojawia się co jakiś czas na ciemnych drogach. Postać przypominająca psychopatę z amerykańskich horrorów, wywołała przerażenie u mieszkańców miejscowości. Kim jest tajemniczy mężczyzna z Knurowa?

Pirat w tirze na Podlasiu

Zamaskowany mężczyzna, straszy mieszkańców Knurowa

Na fanpage Twój Knurów pojawiła się informacja o przerażającym mężczyźnie, który atakuje kierowców na obrzeżach miasta. Tajemniczy osobnik ma mieć maskę i siekierę, biegnąc w stronę samochodów. Nie wiadomo czy to jakiś fan horrorów, a może ktoś niebezpieczny dla otoczenia. Jak można przeczytać w opisie filmu:

Nasza redakcja otrzymała bardzo przerażające nagranie wideo. Na nagraniu, które otrzymaliśmy od naszego czytelnika, możemy zaobserwować, postać w białej masce, która trzyma w jednej ręce lalkę, a w drugiej siekierę.Jak możemy zauważyć na poniższym nagraniu wideo - postać zbliża się do pojazdu, gdy kierowca stanął w miejscu? W momencie, gdy kierowca postanowił wycofać pojazd, a następnie jechać w kierunku osoby stojącej na jezdni, człowiek z lalką odskoczył.

Sytuacja przypomina to co robił Klaun z Koszalina trzy lata temu. Czy mamy do czynienia z jakąś szerszą akcją promocyjną? Tego nie wiadomo...

Sonda
Knurów. Co myślisz o incydencie na drodze z przerażającym mężczyzną?