Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO

Tramwaj zwany budowaniem! Przejedź się w tramwaju LEGO po Warszawie

2022-11-17 19:41 Materiał sponsorowany

Jesień nie musi być szara i smutna, nawet gdy opadną wszystkie liście, a w mieście pada deszcz. W Warszawie mamy receptę na gorszy humor – przejażdżka specjalnym tramwajem, który zabiera nas do krainy wyobraźni i kreatywności.

Specjalna linia biegnie z zajezdni Ratuszowa-Zoo do Placu Bankowego i dalej wzdłuż Marszałkowskiej, do Placu Zbawiciela, Nowowiejską do Alei Niepodległości. Następnie tramwaj kieruje się na południe do Rakowieckiej i Wołoskiej, by zakończyć trasę przy ulicy Woronicza. W weekendy jednak trasa jest wydłużona aż do PKP Służewiec.

Tramwaj LEGO w Warszawie

Przejechać się warto każdego dnia, ponieważ w tygodniu będzie to forma darmowego transportu dla wszystkich, a osoby z niepełnosprawnościami będą mogły liczyć na pomocników, którzy ułatwią proces wsiadania i wysiadania. Jednak szczególne atrakcje zaczynają się w weekend i wtedy po prostu trzeba się przynajmniej raz przejechać.

Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO

W tramwaju LEGO będzie można spotkać Mikołaja oraz postaci znane z najlepszych serii LEGO. Dzieciaki wraz z rodzicami będą mogły spotkać się z naszymi wyjątkowymi gośćmi i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To jednak nie wszystko!

Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO

W tramwajach LEGO czekać będą także specjalne listy, które będzie można bezpłatnie wysyłać Pocztą Polską do samego Mikołaja i wygrać jeden ze stu zestawów LEGO, a nawet voucher na rodzinny wyjazd do LEGOLANDU! A to wszystko podczas jednej podróży tramwajem. Na koniec ważna wiadomość: dla tych, którzy akurat nie pojawią się w Warszawie w czasie akcji. Listy do Mikołaja można wysłać także online, na stronie: www.napisziwygraj.pl – polecamy, bo marzeniom trzeba dać szansę!

Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO