Tiktokowy guru o więziach międzyludzkich. Jak budować i ratować relacje damsko-męskie?

i

Autor: Materiały prasowe Kilka słów o relacjach damsko-męskich

Tiktokowy guru o więziach międzyludzkich. Jak budować i ratować relacje damsko-męskie?

2022-06-30 15:25

Czym są relacje międzyludzkie i co robić, by je tworzyć, pielęgnować i dbać o nie? Istnienie więzi to jeden z najważniejszych aspektów codziennego życia - z relacjami mamy do czynienia w naszym codziennym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Istnieją konkretne cechy, które mają bardzo duży wpływ na relacje między ludźmi jak szacunek, empatia i umiejętność współpracy. Czym jednak wyróżnia się określony rodzaj relacji, a więc te między kobietami a mężczyznami? Do odsłuchu najnowszego odcinka Drogowskazów zaprasza Michał Poklękowski!

Relacje międzyludzkie to pewien sposób oddziaływania społecznego, jaki zachodzi między jednostkami. Niezwykle ważną rolę odgrywają tu uczucia i emocje, takie jak troska, agresja, wrogość, obojętność czy też miłość. Kontakty interpersonalne tego typu znajdują się w centrum zainteresowania psychologii, gdyż budowanie więzi to swego rodzaju proces, który trwa i w którym, jeśli chcemy, by relacje były efektywne, musimy brać czynny i efektywny udział. Wyjątkowym rodzajem więzi są oczywiście te między kobietami i mężczyznami, zarówno jeśli chodzi o związki, jak i po prostu wspólne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Jak tworzyć, budować i ratować relacje damsko-męskie?

Jaką rolę pełni mężczyzna we współczesnym świecie w związku z kobietą (opiekuna, dużego dziecka, czy partnera?). Z czego wynikają największe problemy w związkach z punktu widzenia mężczyzny i z punktu widzenia kobiety? Jak w kilku prostych krokach poprawić naszą relację z drugą "połówką"? Na jakie zachowania mężczyzn w związku kobiety narzekają najczęściej? Jak interpretować zmiany w zachowaniu partnera/partnerki? Jakie sygnały wysyła kobieta mężczyźnie, kiedy chce od niego odejść? Co powinien, a czego nie powinien robić facet chcąc zatrzymać przy sobie ukochaną? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym odcinku Drogowskazów!

Guru Tik Toka gościem w najnowszym odcinku Drogowskazów

Michał Poklękowski rozmawia o tym z Dawidem Świstkiem. Dawid uchodzi za za jednego z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych mówców w Polsce. Jest bardzo popularnym Tiktokerem, a jego filmy z poradami mają miliony odsłon. Przedsiębiorca, autor książek i ekspert od relacji damsko-męskich. Przez ostatnie lata występując na wielu konferencjach zdobywał liczne nagrody publiczności oraz dzielił scenę z wieloma gwiazdami z Polski i świata – to m.in.: Brian Tracy, Kevin Hogan, Mateusz Grzesiak czy Marcin Prokop.

Listen to "O ratowaniu relacji damsko-męskich" on Spreaker.