Teatr Kamienica Test

i

Autor: Materiały prasowe

teatr kamienica

Teatr Kamienica zaprasza: pożegnanie z tytułem "Test"

2024-05-21 9:02

100 tysięcy dziś czy milion za 10 lat? W tym tygodniu zadamy to pytanie po raz ostatni. 23 i 24 maja Teatr Kamienica żegna "TEST". Sześć lat na scenie, tysiące zadowolonych widzów i ogrom emocji. To już ostatnia szansa, żeby zobaczyć spektakl "Test". Ta komedia psychologiczna w reżyserii Tomasza Obary podbiła serca publiczności i wielokrotnie porwała ją do owacji na stojąco. Na scenie Daria Widawska, Jarosław Boberek, Mariusz Słupiński oraz Michalina Sosna w dublurze z Aleksandrą Grzelak. Ostatnie pokazy "Testu" w Teatrze Kamienica odbędą się 23 i 24 maja.

23 maja po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami, podczas którego widzowie zostaną zaproszeni do rozmowy o sześciu latach na scenie, największych sukcesach i wpadkach oraz usłyszą nieznane anegdoty. Po spotkaniu będzie szansa na zrobienie sobie zdjęcia z aktorami w scenografii oraz wzięcie autografu.

Udział w spotkaniu potwierdzili Daria Widawska, Michalina Sosna, Mariusz Słupiński i Jarosław Boberek.

Mellina - Meller do Lubaszenki: widzowie cię kochali bardziej niż krytycy. Byłeś Sanah swoich czasów

Więcej o spektaklu

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi. Że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery... Ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby - tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy...

Wybór, przed którym stanie małżeństwo Poli i Daniela, nie jest prosty. Z pozoru niewinna gra towarzyska przyniesie poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze. Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich przyjaciół – milionera Bruna oraz młodziutkiej psycholożki Beaty. Pozornie błahy test okazuje się życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi. "Test", którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri, to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach.

Autor: Jordi Vallejo Duarri

Reżyseria: Tomasz Obara

Obsada: Aleksandra Grzelak/ Michalina Sosna, Daria Widawska, Jarosław Boberek, Mariusz Słupiński

  • Tytuł oryginału: El test
  • Tłumaczenie: Rubi Birden
  • Scenografia: Andrzej Lewczuk
  • Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
  • Asystentka reżysera: Hanna Pastor 

Rozwiąż quiz o filmie "U Pana Boga za piecem":

Czy dobrze pamiętasz film "U Pana Boga za piecem"? Sprawdź się w quizie

Pytanie 1 z 10
Pasażerów z jakiego państwa przewoził autokar?