TARGÓWEK - rozszczelniony  gazociąg. Trwa akcja strażaków

i

Autor: eska rozszczelniony gazociąg

TARGÓWEK - rozszczelniony gazociąg. Trwa akcja strażaków

2021-03-22 13:05

Trwa akcja strażaków na Targówku. Przy ulicy Księcia Ziemowita doszło do rzszczelnienia gazociągu. Dowiedzcie się, jak przebiega akcja i czy istnieje potrzeba ewakuacji. [MATERIAŁ AKTUALIZOWANY]

Rozszczelniony gazociąg na Targówku - w poniedziałek 22 marca około południa oddział straży pożarnej został wezwany na skrzyżowanie ulic Księcia Ziemowita i Mieszka I gdzie doszło do tego zdarzenia. Natychmiast podjęto działania mające na celu likwidację zagrożenia. O wydarzeniu jako pierwszy poinformował serwis TVN Warszawa. Za jego pośrednictwem przekazano słowa Artura Laudego ze stołecznej straży pożarnej. Wiadomo, że doszło do wycieku gazu z linii gazociągu średniego ciśnienia. Służby rozstawiły na miejscu specjalne kurtyny wodne ograniczające stężenie gazu. Na czas akcji ulica Księcia Ziemowita została zamknięta. Była więc nieprzejezdna w dwóch kierunkach. Utrudnienia dotknęły kierowców poruszających się w tamtej okolicy.

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta

Rozszczelnienie gazociągu na Targówku - czy mieszkańcom grozi niebezpieczeństwo?

Jak powiedział Laudy, budynki w sąsiedztwie rozszczelnionego gazociągu były bezpieczne. Nie było więc konieczne przeprowadzenie ewakuacji mieszkańców. W usuwaniu skutków awarii strażakom pomagało pogotowie gazowe.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: TARGÓWEK - rozszczelniony gazociąg. Trwa akcja strażaków