Policja.

i

Autor: Piotr Drabik flickr.com Policja.

STRZAŁY NA MOKOTOWIE - policja poszukuje mężczyzny, który strzelił do taksówkarza

2021-06-01 10:16

W nocy z poniedziałku na wtorek na Mokotowie doszło do wstrząsającego zdarzenia. Nieznany sprawca strzelił do kierowcy taksówki! Sprawa może mieć podłoże narodowościowe. Teraz policja poszukuje mężczyzny, który oddał strzał. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Mokotów - to tam doszło do zdarzenia, o którym pisze między innymi serwis tvn24. Z informacji, do jakich dotarli dziennikarze wynika, że strzały padły w nocy z poniedziałku, 31 maja, na wtorek, 1 czerwca, na ulicy Puławskiej. Policję poinformowali świadkowie zdarzenia. Jaki był przebieg zdarzeń? Serwis podaje, że około 23:30 do taksówki przy Puławskiej 138A wsiadł mężczyzna, który w pewnej chwili wyciągnął broń, przyłożył lufę do siedzenia kierowcy i oddał strzał. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Postrzelenie taksówkarza na Mokotowie to sprawa, w której jest jeszcze wiele niejasności. Wyśledzeniem sprawcy i ustaleniem motywów zajmuje się teraz policja.

ZOBACZ FILM: "Motocykle i Siedlce" - pierwsza wystawa motoryzacyjna w mieście

Postrzelenie taksówkarza na Mokotowie - zbrodnia na tle narodowościowym?

Serwis RDC podaje, że sprawa postrzelenia na Mokotowie, może mieć podłoże narodowościowe. Sprawca jest bowiem najprawdopodobniej obywatelem Tadżykistanu. Tej samej narodowości jest również kierowca taksówki.

Co z taksówkarzem z Mokotowa?

Według informacji cytowanych serwisów, postrzelony taksówkarz trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie zostanie przesłuchany przez policję.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: STRZAŁY NA MOKOTOWIE - policja poszukuje mężczyzny, który strzelił do taksówkarza