Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Sposób na piękny uśmiech? Zastosuj tę metodę

Czy wiesz, że aż 90% z nas nie myje dokładnie zębów? Co ciekawe, w większości przypadków nie jest to efekt umyślnego zaniedbania, a braku świadomości. Okazuje się, że często pomijamy pewne obszary podczas mycia zębów, zupełnie o tym nie wiedząc. Tylko skąd czerpać informacje na temat tego, jak dokładne jest nasze szczotkowanie? Otóż istnieją narzędzia, które dostarczą nam tej wiedzy.

Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Wśród nowości, które pojawiły się na naszym rynku, warto wspomnieć o Oclean – pierwszej na świecie marce szczoteczek sonicznych z inteligentnym wyświetlaczem, który w czasie rzeczywistym pokaże raport z Twojego szczotkowania! Model Oclean X10 wyposażony jest w 6-osiowy czujnik żyroskopowy, który w trakcie mycia zębów potrafi zeskanować aż 8 stref jamy ustnej i stwierdzić, czy wszystkie miejsca zostały dokładnie wyczyszczone.

O wszystkim informuje nas kolorowy ekran, który umożliwia nie tylko wygodne sterowanie, ale też kontrolę procesu mycia zębów. To właśnie na nim wyświetlany jest efekt szczotkowania i raport ze schematem uzębienia oraz informacją, które z jego części zostały doczyszczone wystarczająco, a które nie. Co ważne, jeśli wynik nie jest odpowiednio wysoki, szczoteczka zaproponuje uruchomienie programu na doszczotkowanie pominiętych miejsc. Brzmi sprytnie, prawda?

Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Warto wiedzieć, że za dokładność i skuteczność szczotkowania odpowiadają stabilne wibracje generowane przez silnik magnetyczny Maglev, który gwarantuje szybkie i skuteczne czyszczenie , ale też łagodność wibracji i… niezwykłą ciszę. Technologia WhisperClean sprawi, że usłyszysz różnicę! Bezszczotkowa konstrukcja silnika odpowiada za ciche działanie i bezawaryjność, a jego wydajność w połączeniu z wytrzymałą baterią pozwalają szczoteczce działać na jednym ładowaniu nawet 60 dni (zakładając szczotkowanie 2x dziennie przez 2 minuty). Szczoteczka posiada też 5 programów i 5 poziomów intensywności. W ten sposób możemy dopasować działanie do swoich indywidualnych potrzeb.

Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

W przypadku szczoteczki Oclean X10 jej funkcjonalność idzie w parze z wyjątkowym designem. Dodatkowo jest ona dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. W zestawie ze szczoteczką znajduje się także ładowarka USB-C i wygodny uchwyt naścienny.

Innowacyjne i profesjonalne narzędzia, które dbają o nasze zdrowie? Jak się okazuje, nie brakuje takich na rynku. W połączeniu z regularną higieną jamy ustnej takie nowoczesne rozwiązania mogą być bardzo pomocne w zapobieganiu próchnicy i chorobom dziąseł. I co najważniejsze, dać nam pewność, że podczas szczotkowania, żadne miejsce nie umknęło naszej uwadze.