Helikopter LPR

i

Autor: https://www.facebook.com/groups/1438443756454236/user/100001360891156/ / Chris flickr.com Helikopter LPR

ŚMIGŁOWIEC LPR na GOCŁAWIU - helikopter lądował na Bora-Komorowskiego [WIDEO]

2021-10-28 13:59

W czwartek, 28 października, na ulicy Bora-Komorowskiego na warszawskim Gocławiu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia ratunkowego. Do sieci trafiło nagranie z tego momentu W naszym artykule zbieramy informacje na temat wydarzenia.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego na Gocławiu! Po sieci krąży nagranie wydarzenia, do jakiego w Warszawie doszło po godzinie 13:00. Helikopter lądował na ulicy Bora-Komorowskiego. Maszynę osadzono na pasie zieleni rozdzielającym jezdnię. Z informacji zamieszczanych w komentarzach facebookowej grupie Gocław czytamy, że pierwsze podejście do lądowania helikopter miał na ulicy miał na Fieldorfa. Komentujący donoszą również, że w okolicy nie było żadnego wypadku. Dlaczego wezwano LPR w ten rejon stolicy? Co jeszcze wiadomo o wydarzeniu? O tym w dalszej części artykułu.

W formie 24: odpoczynek po treningu

LPR na Bora-Komorowskiego

Na nagraniu widać strażaka przygotowującego teren lądowania. Maszyna siada na pasie zieleni, po czym podjeżdża do niej oznakowany samochód - prawdopodobnie straży pożarnej. Z helikoptera wychodzą dwie osoby i wsiadają do auta, po czym odjeżdżają. Wideo zamieszczamy poniżej.

Dlaczego śmigłowiec LPR lądował na Gocławiu? Jeden z internautów sugerował, że były to ćwiczenia służb. Inna osoba mówiła zaś o konieczności pomocy dla mężczyzny na ulicy Złotej Wilgi. Okazuje się jednak, że chodziło o szybki transport członków pogotowia medycznego do jednego ze szpitali (stąd oznakowane auto na miejscu lądowania). Na Facebooku pojawiły się też zdjęcia. Zamieszczamy je poniżej. Do sprawy wrócimy, gdy pojawi się więcej informacji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ŚMIGŁOWIEC LPR na GOCŁAWIU - helikopter lądował na Bora-Komorowskiego [WIDEO]