ROCK dla KOPD, czyli aukcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka w rytmie rocka!

i

Autor: Materiały prasowe Aukcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka w rytmie rocka!

ROCK dla KOPD, czyli aukcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka w rytmie rocka!

2022-11-21 20:12

Komitet Ochrony Praw Dziecka to organizacja pozarządowa, której celem jest pomoc najmłodszym, pokrzywdzonym w wyniku przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej, a także poszkodowanym w efekcie zaniedbań i niewłaściwej opieki.

„Działamy od 1981 roku na rzecz dzieci i ich opiekunów, oferując bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną, prawną, mediacyjną. Prowadzimy warsztaty, grupy wsparcia. Osobną działką jest współpraca z biznesem, a zatem aukcje, zbiórki, projekty strategiczne, kampanie społeczne i eventy. Przyznam, że z ogromnym niepokojem nasi specjaliści obserwowali, jak bardzo ostatnimi czasy, rośnie liczba próśb o pomoc: wpłynęły na to lock downy, pandemia, a także wojna w Ukrainie. Dlatego cały czas szukamy nowych sposób na pozyskanie środków finansowych, potrzebnych do kolejnych działań pomocowych. Cieszę się, że rock i metal: bliski memu sercu, tak pięknie odpowiedział na nasze zaproszenie. I dziękuję serdecznie Allegro Charytatywni oraz ESKA ROCK za wielkie rockowe serce - mówi Magdalena Stachowiak- Alexandrowicz, Członek Zarządu KOPD, Manager ds. PR i promocji.

ROCK dla KOPD

Pandemia COVID-19 oraz trwający konflikt w Ukrainie sprawiły, że jeszcze więcej najmłodszych potrzebuje pomocy. By nieść ją na najwyższym poziomie, a także w celu udzielenia wsparcia wszystkim potrzebującym dzieciom- zarówno z Polski, jak i Ukrainy, Komitet potrzebuje środków finansowych. Stąd pomysł na nową, świąteczną aukcję KOPD i ESKA ROCK oraz Allegro. Aukcja już wystartowała: uczestnicy licytują przedmioty i wydarzenia związane z rockiem m.in. set listę koncertu Sabatonu, możliwość spotkania z zespołem Nocny Kochanek, oraz unikatowe wydanie jednej z płyt zespołu DŻEM z autografami. A to nie koniec niespodzianek..!

Aukcja dostępna jest <TUTAJ>. Więcej o KOPD można przeczytać na stronie internetowej.

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim