Licealistka

i

Autor: pixabay.com Licealistka

REKRTUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do liceum 2021 w Warszawie - od kiedy można się starać o przyjęcie?

2021-07-24 17:10

Uczniowie i uczennice po egzaminie 8-klasisty poznali wyniki rekrutacji do liceów i techników. Wszyscy ci, którzy nie dostali się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej w Warszawie, będą mieli jeszcze drugą szansę. Sprawdźcie, kiedy jest rekrutacja uzupełniająca do stołecznych liceów i techników.

Rekrutacja uzupełniająca do liceum 2021 w Warszawie - od kiedy można się starać o przyjęcie? Takie pytanie mogą sobie zadawać osoby, którym nie udało się znaleźć na listach zakwalifikowanych, które warszawskie szkoły ponadpodstawowe opublikowały 22 lipca. Po ogłoszeniu rezultatów egzaminu 8-klasisty, wszyscy mogli złożyć podania o przyjęcie do wybranych przez siebie liceów i techników. Niektórym zbrakło punktów wymaganych przez konkretne placówki. Jednak nie wszystko stracone. Wkrótce ruszy rekrutacja uzupełniająca, która ma za zadanie wypełnić pozostałe wolne miejsca w poszczególnych szkołach. W dalszej części dowiecie się, od kiedy znów będzie można się starać o przyjęcie.

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła

Rekrutacja do Liceów 2021 - data rekrutacji uzupełniającej w Warszawie

Kiedy będzie można ubiegać się o przyjęcie na pozostałe wolne miejsca w warszawskich szkołach ponadpodstawowych? Ze strony warszawskiego Biura Edukacji dowiadujemy się, że rekrutacja uzupełniająca do szkół, które dysponują wolnymi miejscami, startuje 3 sierpnia 2021. Rekrutacja ta będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Źródło: edukacja.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do liceum 2021 w Warszawie - od kiedy można się starać o przyjęcie?