Policja

i

Autor: pixabay.com Śrem: Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku. Chciał uciec tylnymi drzwiami

Pułtusk: WSTRZĄSAJACA TRAGEDIA - z Narwii wyłowiono ciało dziecka

2021-10-02 10:49

W sobotę, 2 października, media obiegła informacja o tragedii w Pułtusku. W rzece Narew odkryto zwłoki dziecka. Wiadomość potwierdziła tamtejsza policja. Co wiadomo o sprawie? Przeczytajcie w naszym artykule.

AKTUALIZACJA 13:00 - wypadki najprawdopodobniej powiązane

Wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące tragedii. Zwłoki kobiety odkryto w okolicach miejscowości Strzyże, 3 kilometry od miejsca znalezienia ciała dziecka. Martwą kobietę również wypatrzył wędkarz. Z informacji przekazywanych przez KPP w Pułtusku wynika, że do utonięć musiało dojść niedawno (2 października nad ranem, lub nocą 1 października). Pod uwagę brane są wszystkie możliwe okoliczności. Najprawdopodobniej też obie śmierci są powiązane. Może chodzić o matkę i jej dziecko.

AKTUALIZACJA 11:00 - znaleziono też zwłoki kobiety

Około godziny 11:00 pułtuska policja poinformowała, że około 3 km od miejsca wyłowienia zwłok dziecka, znaleziono także ciało kobiety.

Ciało dziecka w Narwi

Tragedia w Pułtusku! Z rzeki Narew, przepływającej przez mazowieckie miasto, wyłowiono zwłoki dziecka. Makabrycznego odkrycia dokonano w okolicach mostu wyszkowskiego, czyli niemal dokładnie w tym samym miejscu, w którym w lutym 2021 utopił się Jan Lityński. O sprawie jako pierwszy napisał serwis Pułtusk24.pl. Informacje przekazała dziennikarzom sierż. Renata Soból z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Funkcjonariuszka podała, że zgłoszenie o zwłokach w rzece mundurowi otrzymali około godziny 6:00 w sobotę, 2 października. Zastanawiające jest to, że - jak mówi sierż Soból cytowana przez Pułtusk24.pl. - na policję nie wpłynęło żadne zgłoszenie o zaginięciu dziecka. Podobnie takiego zgłoszenia nie otrzymały inne okoliczne jednostki KPP. Więcej o sprawie w dalszej części artykułu.

Mamy brązową wodę w kranach.

Zwłoki odkrył wędkujący strażak

Z informacji, do jakich dotarł serwis wynika, że zwłoki zauważył wędkujący nad rzeką strażak spoza powiatu pułtuskiego. Mężczyzna natychmiast powiadomił policję i straż pożarną. Obecnie nie wiadomo, w jaki sposób dziecko znalazło się w wodzie. Okoliczności śmierci bada teraz policja.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Pułtusk: WSTRZĄSAJACA TRAGEDIA - z Narwi wyłowiono ciało dziecka i kobiety [AKTUALIZACJA]