Polacy znaleźli sposób, by obejść podatek cukrowy. Cola może być nawet 2 złote tańsza

i

Autor: freeimages.com/Márton Borzák

Polacy znaleźli sposób, by obejść podatek cukrowy. Cola może być nawet 2 złote tańsza

2021-01-12 10:48

Podatek cukrowy mocno wszystkich zaskoczył, głównie przez to, że ceny niektórych napojów są tak wysokie, że dosłownie można się złapać za głowę. Na szczęście, nasi rodacy wpadli na pomysł, jak obejść podwyżki i zrobić tak by cola była tańsza.

Podatek cukrowy to nowy sposób rządu na walkę z otyłością u Polaków, przez co wzrosły ceny napojów słodzonych, ale również mówi się o wzroście cen piwa czy wody mineralnej. Czemu woda miałaby zdrożeć? Często popularne marki wody, produkowane są przez wielkie koncerny, które zajmują się także napojami słodzonymi. Wiadomo, trzeba będzie jakoś odrobić straty, a to odbije się na naszych kieszeniach. Jak wiadomo, Polacy nie raz pokazali, że potrafią obejść prawo i w ten sposób powstał pomysł, jak obejść podatek cukrowy.

Jak bardzo wszystko zdrożeje Nowy podatek w 2021 l POLAND GO!

Jak obejść podatek cukrowy? Polacy wpadli na pewien pomysł

Wiadomo, zakaż coś w Polsce, to zaraz nasi rodacy znajdą sposób jak to obejść. Tak jest także z podatkiem cukrowym, który wymyślono jak obejść i okazuje się, że to bardzo proste. Mali przedsiębiorcy zaczęli sprzedawać colę jako odrdzewiacz, co w zasadzie nie jest przekłamaniem. Według wielu testów, cola potrafi działać na rdzę, co jest dobrym patentem,, by sprzedawać ją właśnie jako środek odrdzewiający.

Cena mogłaby spaść o 2 złote i co prawda nie byłoby to wszędzie, bo raczej wielkie sklepy by tego nie zrobiły, jednak nie zdziwimy się jak w osiedlowych sklepikach pojawią się półki z odrdzewiaczami.