PASTA BOX – włoska restauracja na Twoim stole!

i

Autor: Materiały prasowe

PASTA BOX – włoska restauracja na Twoim stole!

2021-01-11 11:55

Od lat makarony cieszą się ogromną popularności, zwłaszcza te przygotowywane przez szefów kuchni w włoskich restauracjach. Ich sekret leży w sprawdzonej recepturze, a także w najwyższej jakości wykorzystywanych składników, a także prostocie przygotowania.

W dzisiejszych czasach często tęsknimy za spotkaniami w restauracjach, za smakiem i jakością potraw z naszych ulubionych miejsc i zamawiamy gotowe dania do domu. Jednak to nie to samo, co świeżo przygotowane danie serwowane do stolika.

Szefowie kuchni Restauracji Focaccia, zainspirowani głosami Gości, postanowili stworzyć PASTA BOX, który pozwala przyrządzić prawdziwy włoski makaron w zaciszu swojego domu z zachowaniem restauracyjnej jakości. Wydaje się to wspaniałym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę fakt, że odwiedzenie ulubionej restauracji jest obecnie niemożliwe.

Tak dostarczają jedzenie w czasie koronawirusa

Czym jest PASTA BOX? To pudełko, w którym znajdują się przygotowane już przez szefa kuchni produkty, niezbędne do przygotowania prawdziwie włoskiej pasty we własnym domu. W opakowaniu znajdziemy ręcznie robiony makaron na bazie mąki OO i semoliny, wytwarzanych z miękkich gatunków pszenicy oraz ekologicznych jajek od kur zielononóżek, oryginalny sos Focaccia Ristorante, przygotowany przez naszego Szefa Kuchni, a także specjalnie skomponowane dodatki. Przy użyciu dołączonej instrukcji w przeciągu kilku minut z posiadanych składników stworzymy danie godne najlepszej włoskiej restauracji. I to wszystko nie zajmie więcej niż 5 min!

Obecnie dostępne są klasyczne pasty takie jak Bolognese czy Alfredo, ale też szeroki wybór makaronów z owocami morza, ravioli z bakłażanem czy pesto genovese.

Aby cieszyć się smakiem Włoch na swoim stole wystarczy złożyć zamówienie na stronie smaczni.pl. lub telefonicznie w Restauracji Focaccia. Wszystkie sosy przygotowywane są na bieżąco przez szefa kuchni, a następnie dostarczane pod wskazany adres. Pasta Boxy przygotowywane są dopiero po złożeniu zamówienia, dzięki czemu są świeże i mogą być przechowywane w naszej lodówce przez kolejne 2 dni. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste , prawda?

Dzięki PASTA BOX każdy może zostać szefem kuchni w swojej kuchni. To rozwiązanie do smakoszy makaronu oraz tych, którzy chcą się cieszyć posiłkami pięciogwiazdkowej restauracji we własnym domu.

Pełną ofertę PASTA BOX znajdziecie na stronie www.pastabox.focaccia.pl

PASTA BOX – włoska restauracja na Twoim stole!

i

Autor: Materiały prasowe