Paragony grozy po majówce 2022! Polacy wydawali horrendalne kwoty na jedzenie!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Paragony grozy po majówce 2022! Polacy wydawali horrendalne kwoty na jedzenie!

2022-05-04 9:46

Paragony grozy po majówce 2022! To nieśmieszny żart, czy też ceny w tym roku całkiem oszalały? W internecie pojawiły się już zdjęcia majówkowych paragonów. Te kwoty zbijają z nóg! Więcej przeczytacie w naszym artykule.

Majówka 2022 już za nami! Polacy z przyjemnością korzystali z pięknej pogody i odwiedzali turystyczne zakątki w całej Polsce. Niektórzy wybrali wycieczki do malowniczych zakątków obok ich miejscowości, inni wyruszyli nad morze, w góry i na mazury! Nie była to jednak najtańsza majówka, a wręcz można się pokusić o stwierdzenie, że zapłaciliśmy za wypoczynek dużo więcej niż w poprzednich latach. Podrożały zarówno bilety wstępu na atrakcje, pokoje gościnne, jak i domki do wynajęcia, jak również jedzenie. W internecie pojawiły się już pierwsze ,,paragony grozy". Kwoty wydane na frytki i rybę zwalają z nóg!

Niecodzienny widok w Świnoujściu. Foka wygrzewała się na nabrzeżu

Paragony grozy podczas majówki 2022 - tyle mieliśmy płacić za jedzenie!

Paragon ma prezentować cenę, jaką za obiad w Międzyzdrojach w czasie majówki 2022 zapłaciła trzyosobowa rodzina. Ci, którzy mają bystry wzrok, z pewnością zwrócili już uwagę, że na paragonie widnieją ceny za kilogram każdej z potraw. Nieprawdopodobne wydaje się, by tak mała rodzina, zjadła taką ilość! Pojawia się zatem pytanie - czy ktoś został tu bardzo oszukany, czy też paragonowa panika wprowadzona została do sieci cenowo? Nie da się jednak ukryć, że z powodu inflacji zapłacimy za posiłki więcej. Tylko czy to już się dzieje? Na to pytanie nie mamy jeszcze odpowiedzi, liczymy jednak, że tym razem to tylko nieśmieszny żart.

Coffee time is anytime - rozpoznaj najpopularniejsze sposoby podawania kawy?

Pytanie 1 z 10
Espresso to:
Źródło: Paragony grozy po majówce 2022! Polacy wydawali horrendalne kwoty na jedzenie!