Przesyłki, paczki / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Przesyłki, paczki / zdjęcie ilustracyjne

Paczka z AliExpress dojdzie do Ciebie w 15 dni! Chiński portal rusza z nową usługą!

2021-03-30 17:46

AliExpress ogłosił uruchomienie gwarantowanej 15-dniowej dostawy do Polski. Oferta dotyczy wybranych produktów oznaczonych etykietą „15-dniowa dostawa”. Dodatkowo przy ich zamówieniu użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

AliExpress ma ambitne plany rozwoju na europejskim rynku, w tym w Polsce. Firma robi wszystko, by ułatwić klientom odbieranie przesyłek i skrócić czas dostaw. To ostatnie to póki co największa bolączka zakupów na AliExpress. Na przesyłkę - w zależności od wybranej opcji - trzeba czekać nawet kilka tygodni. 

Oferta gwarantowanej 15-dniowej dostawy produktów wysyłanych z Chin, jest częścią planu realizowanego przez AliExpress, wspólnie z dostawcą usług logistycznych firmą Cainiao. 

To kolejny dowód na silne zaangażowanie AliExpress na polskim rynku. W ubiegłym roku firma zapewniła 3-dniową dostawę do Polski, usługa zyskała uznanie konsumentów, a wielkość sprzedaży produktów objętych akcją wzrosła o ponad 200 proc.  rok do roku 

informuje AliExpress. 

Raport z Anteny 30.03

Najważniejsze kategorie produktów, których dotyczy promocyjna 15-dniowa dostawa obejmuje sprzęt AGD, elektronikę użytkową oraz produkty do pielęgnacji urody, sportu i zdrowia.

Co ciekawe, akcja 15-dniowych dostaw do Polski zbiega się z coroczną wiosenną wyprzedażą na platformie AliExpress. W tym roku dodatkową okazją jest jubileusz 11 urodzin istnienia AliExpress, który przypada na 29 marca. Z tej okazji na kupujących będą czekały rabaty sięgające nawet 70 proc.

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost. Łączona dostawa przesyłek z Chin, z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów

QUIZ. Wulgaryzmy po staropolsku. Możesz się zdziwić, jak przeklinali twoi przodkowie

Pytanie 1 z 10
Broszka niegdyś była bardzo wulgarnym słowem! Co oznaczała przed laty?

mówi Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią. 

W przyszłości AliExpress planuje kolejne inwestycje w udoskonalenie logistyki i dalsze skracanie czasu dostaw. Szczegółowe informacje dotyczące oferty z 15-dniową dostawą znajdują się na stronie internetowej AliExpress oraz w aplikacji firmy. Jubileuszowa wyprzedaż rozpoczęła się 29 marca i potrwa do 2 kwietnia 2021 r.

Źródło: Paczka z AliExpress dojdzie do Ciebie w 15 dni! Chiński portal rusza z nową usługą!