Rolki

i

Autor: Tomasz flickr.com Rolki

Nightskating Warszawa 2021 - DATA i TRASA nocnego przejazdu rolkarzy

2021-08-25 13:19

Stęskniliście się? Najwyższa pora wystartować z pierwszym tegorocznym Nightskating Warszawa! Po niemal dwuletniej przerwie i snuciu marzeń o powrocie do normalności, czas w końcu wyciągnąć rolki z szafy, zatroszczyć się o nie i ruszyć w teren! Poznajcie datę i trasę nocnego przejazdu ulicami stolicy.

Nightskating Warszawa powraca! Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wielbiciele i wielbicielki rolek oraz wrotek znów będą mogli przejechać się nocą po ulicach stolicy. Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku. W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach lub wrotkach. Tegoroczy sezon rozpoczyna się w sierpniu. Organizatorzy ogłosili już datę najbliższego przejazdu i ujawnili jego trasę. Informację o Nightskating Warszawa #1/2021 znajdziecie w dalszej części artykułu.

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Nightskating Warszawa 2021 - Kiedy? Gdzie? O której?

Pierwszy Nightskating Warszawa 2021 zaplanowano na sobotę, 28 sierpnia. Zbiórka o 19:00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Uczestnicy i uczestniczki na rolkach wystartują o godzinie 20:00. Którędy pojadą?

Nightskating Warszawa 2021 - TRASA

Dystans pierwszego tegorocznego Nightskatingu to 19 km. Uczestnicy i uczestniczki pojadą trasą: Krakowskie przedmieście -– Królewska – Marszałkowska – al. Solidarności – Wolska – Al. Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 – Banacha – Żwirki i Wigury Racławicka - Wołoska– Boboli – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie- Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście. Poniżej mapka z trasą przejazdu.

Organizatorem imprezy jest Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER. Przejazdy rolkarzy zabezpiecza Policja, zespół ratownictwa medycznego z Fundacja Moto - Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Warszawa oraz specjalny zespół na rolkach – Nightskating Warszawa Team. Udział w imprezie jest bezpłatny! Szczegółowe informacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku, oraz na stronie Nightskating Warszawa.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nightskating Warszawa 2021 - DATA i TRASA nocnego przejazdu rolkarzy