Bielizna

i

Autor: pixabay.com Bielizna

Nietypowa akcja pomocowa - "Wyskocz z majtek", zachęcają organizatorzy

2022-03-24 11:51

W całej Warszawie prowadzonych jest wiele akcji pomocy uchodźcom i uchodźczyniom z Ukrainy. Jedna z nich promowana jest zaskakującym hasłem: "Wyskocz z majtek, skocz na after". Jej cel jest bardzo ważny! Z naszego artykułu dowiecie się, o co chodzi.

Do Warszawy stale przyjeżdżają osoby uciekające przed wojną w Ukrainie. To w większości kobiety, dzieci i ludzie w podeszłym wieku. Choć instytucje pomocowe starają się zaspokajać potrzeby uchodźców i uchodźczyń na bieżąco, to wciąż muszą zmagać się z niedoborami wielu artykułów pierwszej potrzeby. Jednym z nich jest bielizna. Jej braki są szczególnie odczuwalne w punkcie recepcyjnym na Torwarze. Organizatorzy Warszawskiego Festiwalu Piwa wpadli na pomysł akcji, której celem jest przekazanie bielizny do punktu. W mediach społecznościowych promują ją hasłem "Wyskocz z majtek, skocz na after". Zasady akcji poznacie w dalszej części artykułu.

Udawali policjantów i wchodzili do agencji towarzyskich

Zbiórka bielizny przed Warszawskim Festiwalem Piwa

Warszawski Festiwal Piwa to cykliczna impreza dla wielbicieli i wielbicielek piw kraftowych i osób zainteresowanych piwowarstwem. Najnowsza, 13. edycja odbywa się w dniach 24-26 marca. Organizatorzy wydarzenia postanowili skorzystać z dużego zainteresowania festiwalem, by pomóc w zbiórce bielizny dla uchodźczyń i uchodźców.

Zasady akcji są proste: wystarczy przynieść nową bieliznę na Warszawski Festiwal Piwa. Przyjmowane będą każde rozmiary i fasony w dowolnej ilości. Potrzeby punktu na Torwarze są bowiem bardzo duże. Dla pierwszych 300 darczyńców przewidziano nagrodę! Otrzymają oni kupony na darmowe piwo od Browaru Warszawskiego podczas after party zaplanowanej na 25. marca w Browarze Warszawskim (ul. Haberbuscha i Schielego 2). Zbiórka trwa do 25. marca do północy. Szczegółowe informacje znajdziecie też w poniższym poscie:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nietypowa akcja pomocowa - "Wyskocz z majtek", zachęcają organizatorzy