Warszawska Syrenka

i

Autor: Fred Romero flickr.com Warszawska Syrenka

Najlepszy warszawski Burmistrz: WYNIKI - wiemy, kogo wybrali mieszkańcy Stolicy!

2021-06-25 15:27

W czerwcu zadaliśmy pytanie o to, kto według warszawiaków i warszawianek najlepiej rządzi swoją dzielnicą. Dziś wiemy już, na kogo oddano najwięcej głosów. Ta osoba bez wątpienia cieszy się ogromnym zaufaniem! Poznajcie wyniki głosowania na najlepszego warszawskiego burmistrza.

Najlepszy warszawski Burmistrz - wyniki naszego głosowania są już znane! 10 czerwca zadaliśmy mieszkankom i mieszkańcom Warszawy pytanie o to, kto najlepiej sprawuje rządy nad swoją dzielnicą. W galerii zamieściliśmy sylwetki wszystkich kandydatów i kandydatek. To 18 osób, które każdego dnia starają się jak najlepiej wypełniać obowiązki swojego urzędu. To oni decydują o przedsięwzięciach w poszczególnych dzielnicach warszawy i reprezentują mieszkańców podczas rady miasta. Ich codzienna praca przekłada się więc na jakość życia w w każdej z dzielnic stolicy. Tytuł najlepszego burmistrza mogła jednak zdobyć tylko jedna osoba. Kto dostał najwięcej głosów w naszym plebiscycie? Wyniki znajdziecie w dalszej części tekstu.

Najlepszy warszawski burmistrz - miejsce 3.

Nasze głosowanie trwało do 24 czerwca, do końca dnia. Podsumowane wyniki plebiscytu nie pozostawiają wątpliwości. Miejsce 3. zajęła Urszula Kierzkowska Burmistrzyni Dzielnicy Bemowo. Gratulujemy!

Wywiadówka: Mery Spolsky

Najlepszy warszawski burmistrz - miejsce 2.

Kto znalazł się na drugim stopniu podium? To Burmistrz Białołęki Grzegorz Kuca. Gratulujemy!

Najlepszy warszawski burmistrz - miejsce 1.

Zaszczytny tytuł mógł przypaść tylko jednej osobie. Kto w naszym głosowaniu dostał najwięcej głosów? To Ilona Soja-Kozłowska, Burmistrzyni Pragi-Północ. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy samych sukcesów!

Źródło: Najlepszy warszawski Burmistrz: WYNIKI - wiemy, kogo wybrali mieszkańcy Stolicy!