Pasażerowie wściekli na komunikację! Na tych liniach będzie potężny tłok

i

Autor: Chris flickr.com Pasażerowie wściekli na komunikację! Na tych liniach będzie potężny tłok

Motorniczy i motornicze PRYWATNIE - Tramwaje Warszawskie z wyjątkową akcją!

2021-08-27 13:58

Każdego dnia wożą nas po Warszawie, choć jako pasażerowie i pasażerki, zwykle ich nie zauważamy. To motorniczy i motornicze Tramwajów Warszawskich. Teraz możemy poznać ich bliżej dzięki wyjątkowej akcji na Facebooku TW.

Tramwaje Warszawskie prowadzą na Facebooku wyjątkową akcję! Przedsiębiorstwo przybliża nam sylwetki osób, które zazwyczaj oddzielają od nas drzwi kabiny. To Motorniczy i motornicze warszawskich tramwajów. Każdego dnia pokonują dziesiątki, jeśli nie setki kilometrów rozwożąc pasażerów i pasażerki po terenie całej stolicy. Czym zaś się zajmują, gdy zdejmą charakterystyczną błękitną koszulę tramwajarza? Jacy są prywatnie? Jak spędzają swój wolny czas? Tego dowiadujemy się dzięki zdjęciom, które wraz z krótkimi opisami, przybliżają nam sylwetki tramwajarzy i tramwajarek z Warszawy. Więcej o akcji w dalszej części artykułu.

Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?

To oni wożą nas codziennie tramwajami

Pomysłodawczynią akcji jest Agnieszka Jackiewicz, która pracuje jako motornicza w zajezdni Mokotów. Dzięki niej, na Facebooku Tramwajów Warszawskich co kilka dni pojawiać się będą zdjęcia i sylwetki pracowników oraz pracownic TW. Pani Agnieszka była też bohaterką pierwszego postu. Zobaczycie ją w poniższej galerii.

Źródło: Motorniczy i motornicze PRYWATNIE - Tramwaje Warszawskie z wyjątkową akcją!