Młodzież nie interesuje się seksem bez zobowiązań! Zamiast tego, woli mieszkać z rodzicami i grać w gry. Tak wynika z badań

i

Autor: freeimages.pl/John De Boer

Młodzież nie interesuje się seksem bez zobowiązań! Zamiast tego, woli mieszkać z rodzicami i grać w gry. Tak wynika z badań

2021-03-16 10:07

Mówi się, że młodzież myśli tylko o jednym i jest to głównie seks. Jak widać, dzieciaki myślą zupełnie o czym innym i nie bardzo seks im w głowie. Ciekawsze jest granie w gry i mieszkanie z rodzicami.

Mówi się, że dzieciakom w pewnym wieku, tylko jedno w głowie i jest to głównie seks bez zobowiązań. Jeżeli tak myśleliście, to musimy was wyprowadzić z błędu. Dzieciaki mają inne priorytety i zupełnie o czym innym myślą, jednocześnie wolą mieszkać z rodzicami, grając w gry.

Demolka w Kolnie. Straty na 30 tys. złotych. Kamera nagrała nastolatków w akcji

Młodzież myśli o seksie bez zobowiązań? To już przeszłość, teraz ważniejsze jest granie w gry i mieszkanie z rodzicami

Podczas badania przeprowadzonego przez dr Scott South z Uniwersytetu Stanu Nowy Jork oraz dr Lei Lei z Uniwersytetu Stanu New Jersey, przepytano 2 tysiące młodych kobiet i mężczyzn. Wynik badań może zaskoczyć wszystkich, którzy myśleli, że dzieciaki mają tylko jedno w głowie. Okazuje się, że młodzież woli pograć w gry i mieszkać nadal z rodzicami, do czego też przyczyniła się pandemia koronawirusa. Wiadomo, spadła też chęć na imprezy, bo albo kluby są zamknięte albo wszyscy boją się większych zgromadzeń. 

Niestety, ma to też minusy, ponieważ młodzi ludzie nie przywiązują wagi do stałego związku i planowania przyszłości, gdy sytuacja na świecie nie jest pewna. Spada też spożycie alkoholu, jednak rośnie ilość młodych osób, które wpadają w stany depresyjne. Wszystkiemu winna jest izolacja i mały kontakt z rówieśnikami. Miejmy nadzieję, że wszystko zacznie wracać do normy i młodzi ludzie nie zostaną sami z grami komputerowymi. Mniejsza rozwiązłość jest jak najbardziej dobra, jednak izolacja od rówieśników, na każdego wpływa negatywnie.

Slang młodzieżowy 2020 - QUIZ. Rozumiesz słowa nastolatków?

Pytanie 1 z 14
Co oznacza słowo NAUUURA?