Robert Lewandowski

i

Autor: Wen Xinnian/Xinhua News/East News

Mecze reprezentacji Polski 2021 - terminarz. Z kim gramy w eliminacjach do MŚ 2022?

2021-03-22 13:58

Mecze reprezentacji Polski 2021 to temat, który wzbudza duże emocje wśród fanów piłki nożnej. Pierwsze mecze już niebawem. Jedną z kluczowych informacji jest to, że Robert Lewandowski będzie grać razem z biało-czerwoną drużyną! To początek walki naszej reprezentacji o szansę na wyjazd na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 2022 roku. Sprawdziliśmy dokładnie na kiedy zaplanowane są mecze Polaków w ramach rozgrywek eliminacyjnych do MŚ. Jak według Wam pójdzie naszym reprezentantom walka na murawie?

Mecze reprezentacji Polski 2021 to coś na co fani piłki nożnej czekają z niecierpliwością. Ostatnie rozegrane spotkanie polskiej drużyny miało miejsce 18 listopada ubiegłego roku. Wówczas pod okiem trenera Jerzego Brzęczka zmierzyliśmy się  z Holandią. Mecz zakończył się przegraną Polaków wynikiem 1-2. Na co możemy liczyć w 2021 roku?

Mecze reprezentacji Polski 2021 - terminarz

Mecze reprezentacji Polski 2021 jak zawsze przykuwają naszą uwagę. Szczególnie w tym roku, ponieważ w naszej drużynie nastąpiła zmiana trenera - został nim Paulo Sousa. Portugalczyk zadebiutuje w charakterze selekcjonera już podczas meczu z Węgrami. Jeszcze w marcu 2021 roku reprezentacja zagra trzy razy. Już 25 marca 2021 roku czeka nas mecz z Węgrami, a trzy dni później - 28 marca 2021 roku -  zmierzymy się z Andorą. Ten piłkarski maraton zwieńczy mecz z Anglią, który zaplanowano na 31 marca 2021 roku.

Pojawia się pytanie o to gdzie można oglądać zmagania biało-czerwonych. Tutaj mamy dla Was dobre informacje, ponieważ mecze będą powszechnie dostępne.

Mecze reprezentacji Polski 2021 - gdzie oglądać?

Mecze reprezentacji Polski 2021 będą transmitowane o tej samego godzinie. W każdym z przypadków jest to 20:45. Aby dopingować naszą drużynę wystarczy włączyć TVP, TVP Sport, sport.tvp.pl - to te kanały przeprowadzą transmisję ze sportowych zmagań Polaków w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022.

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18

Mecze reprezentacji Polski 2021 - z kim gramy?

Mecze reprezentacji Polski 2021:

25 marca (czwartek), godz. 20:45: Węgry - Polska28 marca (niedziela), godz. 20:45: Polska - Andora31 marca (środa), godz. 20:45: Anglia - Polska

Sonda
Czy Polska zagra w MŚ w piłce nożnej?