Maraton Warszawski

i

Autor: Fundacja Maraton Warszawski Maraton Warszawski

Maraton Warszawski 2021 TRASA - którędy pobiegną uczestnicy maratonu i półmaratonu?

2021-09-21 11:36

Zawodnicy tegorocznego Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego wystartują jednego dnia! Na listach startowych obu biegów widnieją nazwiska już ponad 10 000 biegaczy. Wszyscy pobiegną trasą prowadzącą przez stołeczne ulice. W naszym artykule sprawdzicie trasy obu biegów.

Maraton Warszawski 2021 - trasa to dziś jedno z najczęstszych dotyczących imprezy biegowej wyszukań w sieci. To zainteresowanie nie powinno dziwić. Zaplanowane na 26 września wydarzenie biegowe to jedna z największych i cieszących się największą popularnością tego typu imprez. W tym roku będzie ono wyjątkowe. Jednego dnia odbędą się bowiem 43. Maraton Warszawski i 15. Półmaraton Warszawski. Oprócz tego organizatorzy przewidzieli też biegi towarzyszące. O wszystkich możecie przeczytać w tym artykule. Maraton i Półmaraton Warszawski będą nie tylko sprawdzianami wytrzymałości uczestników i uczestniczek, ale też okazją do podziwiania warszawskich ulic, którymi prowadzi trasa. W dalszej części artykułu dowiecie się, którędy pobiegnie Maraton i Półmaraton Warszawski 2021.

Poradnik Zdrowie: odporność

Trasa Maratonu Warszawskiego 2021

43. Maraton Warszawski 26.09 startuje falowo, w czterech turach o godzinach: 8:00 (start główny), 8:15, 8:30, 8:45. Bieg rozpoczyna się z ul. Konwiktorskiej przy stadionie Polonii. Dalszy przebieg trasy z wykazem wszystkich ulic zobaczycie na poniższym wideo:

Trasa Półmaratonu Warszawskiego 2021

W czterech turach będzie się odbywał również start 15. Półmaratonu Warszawskiego: 12:00 (start główny), 12:30, 12:45, 13:00. Trasa Półmaratonu Warszawskiego 2021 częściowo pokrywa się z trasą maratonu. Rozpoczyna się na ul. Moliera. Dalszy przebieg trasy także zobaczycie na wideo:

Mapy z trasą obu biegów oraz wszelkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na stronach maratonwarszawski.com i polmaratonwarszawski.com.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Maraton Warszawski 2021 TRASA - którędy pobiegną uczestnicy maratonu i półmaratonu?