bieganie

i

Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Ma 78-lat i właśnie wbiegła na Kasprowy Wierch. A ty, czemu nie chciałeś dziś wstać z łóżka?

2021-09-28 10:37

Petarda, nie kobieta. Barbara Prymakowska po raz 10. wzięła udział w biegu na Kasprowy Wierch. Kobieta na szczycie znalazła się w mniej niż dwie godziny! Co ważna pani Barbara ma 78 lat!

Budzisz się rano i myślisz, że nie bardzo chce ci się podnieść z łóżka? Nie mówiąc już o wyjściu na siłownię, na rower czy bieganiu? Spójrz tylko na tę zuchwałą 78-latkę! Barbara Prymakowska po raz 10. wzięła udział w biegu na Kasprowy Wierch. Kobieta spisała się świetnie i na szczecie znalazła się w czasie 1 godz. 45 minut! Ręce składają się do oklasków! Szczerze zazdrościmy pani Basi kondycji!

Niezwykłe urodziny Michała z Polkowic. Na jeden dzień został policjantem

Dodajmy, że Barbara Prymakowska to Mistrzyni Świata Masters w Biegach Górskich. 78-letnia tarnowianka ma na koncie kilkadziesiąt maratonów płaskich i górskich.

ALPIN SPORT TATRZAŃSKI BIEG POD GÓRĘ - czyli bieg na Kasprowy Wierch organizowany jest od 2008 roku. Dotychczasowy rekord (z 2020 roku) należy do Bartka Przedwojewskiego, który na wierzch wbiegł w czasie 39 minut i 44 sekund. Dodajmy, że wejście na Kasprowy Wierch tempem turystycznym, zgodnie ze znakami zajmuje ok. trzech godzin.

Źródło: Ma 78-lat i właśnie wbiegła na Kasprowy Wierch. A ty, czemu nie chciałeś dziś wstać z łóżka?