Lidl też wprowadza testy na koronawirusa. Ile będą kosztować i od kiedy będą w sprzedaży?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Lidl też wprowadza testy na koronawirusa. Ile będą kosztować i od kiedy będą w sprzedaży?

2021-03-17 19:34

Lidl wprowadza testy na koronawirusa. Już wkrótce w sklepach tej sieci, podobnie jak w Biedronce, kupimy test na przeciwciała. Ale Lidl idzie o krok dalej! Będzie można kupić także testy, które wykryją obecność SARS-COV-2. Ile będą kosztować testy i kiedy trafią do sprzedaży w Lidlu?

Lidl dołącza do listy marketów, w których kupimy testy na koronawirusa. Jako pierwsza w Polsce produkty tego typu wprowadziła do sprzedaży Biedronka, która oferuje test na obecność przeciwciał w cenie 49,99 zł. Należy podkreślić, że takie badanie wskazuje jedynie, że jakiś czas temu chorowaliśmy na koronawirusa. Nie informują, czy w chwili robienia testu jesteśmy zakażeni.

Czytaj także: Test na Covid-19: Mniej objawów, by dostać skierowanie. Jak wypełnić formularz online?

W Lidlu będzie dostępny większy wybór testów. Oprócz tych wykrywających przeciwciała będzie można zakupić takżetesty wykrywające obecność SARS-COV-2. - Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, również planujemy wprowadzić testy na COVID-19 do oferty Lidl Polska. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty produktów na stronie lidl.pl - przekazała portalowi Wirtualne Media Aleksandra Robaszkiewicz, odpowiedzialna za komunikację Lidl Polska.

Nie podano jeszcze informacji o konkretnej dacie wprowadzenia testów do sprzedaży, ani o cenie.

Sprzedaż testów na koronawirusa zapowiada także Carrefour i Kaufland. Więcej przeczytasz >>TUTAJ<<.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 17.03
Źródło: Lidl też wprowadza testy na koronawirusa. Ile będą kosztować i od kiedy będą w sprzedaży?