Stadion Legii

i

Autor: fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii

Legia Warszawa - ONI ODEJDĄ Z KLUBU! Trzech zawodników opuści Wojskowych

2021-12-07 14:21

Sytuacja Legii Warszawa w tym sezonie jest więcej niż zła! Na półmetku rozgrywek ligowych klub jest w strefie spadkowej Ekstraklasy. Przestał sobie też radzić w Lidze Europy. Legia szykuje więc zmiany kadrowe. Wiemy, którzy piłkarze odejdą.

Legia Warszawa rozgrywa prawdopodobnie swój najgorszy sezon w historii. Poprzedni Wojskowi kończyli jako mistrzowie Polski, niemal pewni powrotu do Europejskich Pucharów po 4 latach przerwy. I choć faktycznie udało im się dostać do Ligi Europy, to w Ekstraklasie klub przestał sobie radzić. Legioniści przegrywali mecz za meczem i w końcu znaleźli się w strefie spadkowej, choć sezon jest dopiero w połowie. Nie pomogło zwolnienie Czesława Michniewicza i przeniesienie na stanowisko selekcjonera Marka Gołębiewskiego, który szkolił drugą kadrę. Legia Warszawa Wciąż przegrywa. Na domiar złego przestała wygrywać w LE. Klub jest w kryzysie i potrzebuje zmian. Także na boisku - niedługo Łazienkowską 3. opuści trzech piłkarzy.

Poradnik Zdrowie: zmęczenie

Dwóch piłkarzy bez przedłużenia kontraktu

O rozstaniu z kilkoma zawodnikami informuje Przegląd Sportowy. W kolejnym sezonie nie zobaczymy Tomasa Pekharta i Andre Martinsa, których kontrakty wygasają, a klub nie zamierza ich przedłużać. Latem odejdą więc za darmo.

Legia pozbędzie się napastnika

Trzecim z odchodzących jest Rafael Lopes. Jego umowa wygasa dopiero z końcem 2022 roku, lecz zarząd nie widzi go już w szeregach drużyny. Za kilka miesięcy Legia Warszawa wystawi jego usługi na sprzedaż. Przegląd Sportowy donosi, że decyzję o zmianach kadrowych podjął obecny dyrektor sportowy klubu, Paweł Tomczyk.

Przypomnijmy, że szykuje się też zmiana na stanowisku trenera. Dariusz Mioduski powiedział wprost, że na Łazienkowską 3. chce ściągnąć Marka Papszuna, który aktualnie trenuje Raków Częstochowa.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - ONI ODEJDĄ Z KLUBU! Trzech zawodników opuści Wojskowych