Nóż

i

Autor: pixabay.com

Krwawy finał awantury - mężczyzna dźgnięty nożem w okolice odbytu!

2021-12-22 15:07

Wszystko rozegrało się między dwoma mężczyznami, byłym mężem i obecnym partnerem kobiety. Finał tej awantury był naprawdę krwawy - 42-latek trafił do szpitala z raną kłutą w okolicy odbytu. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule.

O sprawie donosi na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Wołominie. Policjanci z Ząbek otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie ranionym nożem. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali kobietę i dwóch mężczyzn. Jak się okazało był to były mąż kobiety i jej obecny partner. Poszkodowany został ten drugi. Rannego przetransportowano do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jak donosi Super Express, miał ranę kłutą w okolicy odbytu. Policja musiała jeszcze ustalić, jak do tego doszło. W toku śledztwa zaczął się wyłaniać obraz awantury pomiędzy mężczyznami. Były mąż (54 lata) nie poprzestał na słowach, przez co doszło do niebezpiecznego rękoczynu.

EWAKUACJA POLSKIEGO ZŁOTA! Skandaliczna akcja II WOJNY ŚWIATOWEJ l Historia z Koprem

Pijany chwycił za nóż

Jak ustalili policjanci, do mieszkania 54-latka przyszła jego była żona wraz z obecnym partnerem. Były mąż okazał się być pijany i wkrótce rozpętała się awantura, w trakcie której 42-letni partner kobiety został dźgnięty nożem. Mundurowi zbadali poziom trzeźwości sprawcy. Okazało się, że miał w organizmie 2,8 promila alkoholu. Na wniosek prokuratury trafił do aresztu tymczasowego. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu może zostać skazany na 3 lata więzienia.

Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Krwawy finał awantury - mężczyzna dźgnięty nożem w okolice odbytu!