Królewski biznes: Linie lotnicze rozdają je za darmo, a hrabina sprzedaje na Instagramie!

i

Autor: Instagram/Stylistoloog van de Sterren Królewski biznes: Linie lotnicze rozdają je za darmo, a hrabina sprzedaje na Instagramie!

Królewski biznes: Linie lotnicze rozdają je za darmo, a hrabina sprzedaje na Instagramie!

2021-08-31 18:10

Królewski sposób na biznes! Hrabina Eloise van Oranje jest siostrzenicą holenderskiego króla Wilhelma-Aleksandra i kandydatką do tronu. Póki co jednak skupia się na instagramowym biznesie. Postanowiła sprzedać produkty, które... każdy z nas może dostać za darmo!

Eloise van Oranje-Nassau van Amsberg, nazywana w mediach społecznościowych Eloise van Oranje, od czasu do czasu oferuje do sprzedaży na swoim koncie na Instagramie części garderoby, których nie używa. Tym razem stało się o niej głośno, gdy zaoferowała do licytacji trzy kosmetyczki Jana Taminiau. Jak informuje dziennik „Algemeen Dagblad”, są to niewielkie torebki na kosmetyki oferowane za darmo pasażerom klasy biznes holenderskich linii lotniczych KLM.

Największa gazeta Niderlandów dziennik „De Telegraaf” ironizuje, że hrabina sprzedaje torby, które dostała za darmo podczas służbowych lotów.  19-letnia Eloise van Oranje-Nassau van Amsberg jest piąta w kolejce do holenderskiego tronu.

Skróty młodzieżowe - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza skrót NW?
Raport z anteny 31.08, godz.10
Źródło: Królewski biznes: Linie lotnicze rozdają je za darmo, a hrabina sprzedaje na Instagramie!