Konferencja premiera 11.05.2021. O której? Informacja o obostrzeniach. Mateusz Morawiecki ogłosi znoszenie obostrzeń i plan na czerwiec

i

Autor: Adam Guz/KPRM Zdjęcie poglądowe

Konferencja premiera 12.05.2021. O której? Informacja o obostrzeniach. Mateusz Morawiecki ogłosi znoszenie obostrzeń i plan na czerwiec

2021-05-12 7:17

Kiedy konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego? Pierwsze informacje o planowanym spotkaniu z dziennikarzami otrzymaliśmy we wtorek, 11 maja. Rząd ma na konferencji prasowej przedstawić informację o obostrzeniach w Polsce. Dowiemy się kiedy będą odmrażane kolejne branże i jaki jest plan na czerwiec. Konferencja prasowa premiera odbędzie się w środę 12 maja

Spis treści

  1. Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego. Gdzie oglądać? Co dalej z obostrzeniami? 12.05.2021
  2. Konferencja prasowa premiera 12 maja. O której oglądać?
  3. Konferencja premiera. Gdzie oglądać na żywo online i w TV?
  4. Harmonogram łagodzenia obostrzeń 2021

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego. Gdzie oglądać? Co dalej z obostrzeniami? 12.05.2021

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego 12.05.2021. O której się dobędzie? Gdzie oglądać konferencję premiera? Szef rządu ma przedstawić informacje o obostrzeniach w Polsce. Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim mają przypomnieć harmonogram łagodzenia obostrzeń, a także przedstawić plan odmrażania kolejnych branż w czerwcu.

Konferencja prasowa premiera 12 maja. O której oglądać?

Na razie nie jest znana dokładna godzina rozpoczęcia konferencji. Najprawdopodobniej odbędzie się ona w godzinach przedpołudniowych. Kolejnych informacji o obostrzeniach możemy spodziewać się przed godziną 12.00.

Raport z anteny 11.05, godz.10

Konferencja premiera. Gdzie oglądać na żywo online i w TV?

Konferencja Mateusza Morawieckiego w sprawie obostrzeń 12 maja będzie można śledzić na profilu facebookowym Kancelarii Premiera oraz na kanałach informacyjnych TVP Info, TVN24 oraz Polsat News.

Harmonogram łagodzenia obostrzeń 2021

Przypomnijmy, że według najnowszego harmonogramu łagodzenia obostrzeń przedstawionego przez rząd, znoszenie obostrzeń zostało podzielone na kilka etapów:

  • Od 15 maja - znów mogą działać ogródki gastronomiczne, zostanie również zniesiony obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu, a wydarzenia sportowe w obiektach na świeżym powietrzu będą mogły odbywać się z udziałem max. 25 proc. publiczności.
  • Od 29 maja - do nauki stacjonarnej wrócą wszyscy uczniowie, zostaną całkowicie otwarte restauracje, otworzą się również kina i teatry.
Źródło: Konferencja premiera 12.05.2021. O której? Informacja o obostrzeniach. Mateusz Morawiecki ogłosi znoszenie obostrzeń i plan na czerwiec