Tramwaj

i

Autor: strazmiejska.waw.pl / pixabay.com Tramwaj

Groził nożem pasażerom tramwaju - motornicza wpadła na pewien pomysł

2021-10-03 15:46

Zachowanie motorniczej tramwaju linii 24 trzeba stawiać za wzór do naśladowania w podobnych przypadkach. Dzięki jej decyzji, pasażerowie i pasażerki uniknęli niebezpieczeństwa ze strony pijanego mężczyzny z nożem. Więcej na ten temat w artykule.

Motornicza tramwaju linii 24 zasługuje na pochwały! O tym, co zrobiła, dowiadujemy się ze strony warszawskiej straży miejskiej. Opisano tam zdarzenie, do którego doszło 30 września. Późnym wieczorem tego dnia strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na torach nieopodal pętli tramwajowej na Gocławku. Funkcjonariusze udali się na wskazane miejsce, lecz ani na torach ani na przystankach nie odnaleźli mężczyzny. Pracownicy w budynku dyspozytorni poinformowali jednak strażników, że chwilę wcześniej poszukiwany wstał i wsiadł do odjeżdżającego tramwaju linii 24. Jak się okazało, był pijany i zaczął grozić nożem pasażerom i pasażerkom. Wówczas zareagowała motornicza.

Wformie naturalne spalacze tłuszczu

Mężczyznę z nożem uwięziła w tramwaju

Funkcjonariusze straży natrafili na tramwaj 24 na ulicy Kwatery Głównej. W oczy rzucała się stojąca przy nim grupa osób. Jak się okazało, byli to pasażerowie i motornicza, która opanowała sytuację... zamykając furiata wewnątrz składu. Drzwi otworzyła dopiero w towarzystwie strażników miejskich, którym udało się obezwładnić mężczyznę z nożem i oddać go w ręce policji. Nie ulega wątpliwości, że motornicza zareagowała właściwie i uchroniła ludzi przed niebezpieczeństwem.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Groził nożem pasażerom tramwaju - motornicza wpadła na pewien pomysł