Figura woskowa Beyonce z polskiego muzeum hitem w sieci. Internauci: Beyonski po tygodniu w Polsce

i

Autor: Screen Twitter/JasonLéMar Figura woskowa Beyonce z polskiego muzeum hitem w sieci. Internauci: "Beyonski po tygodniu w Polsce"

Figura woskowa Beyonce z polskiego muzeum hitem w sieci. Internauci: "Beyonski po tygodniu w Polsce"

2021-08-17 12:48

Internauci śmieją się z polskiej figury woskowej Beyonce, która znajduje się w krakowskim muzeum. Jej zdjęcie pojawiło się ostatnio w mediach społecznościowych. Nie brakuje prześmiewczych komentarzy: "Beyonski po tygodniu w Polsce". Zobaczcie zdjęcie.

Figura woskowa Beyonce z polskiego muzeum hitem w sieci!

Pokazywanie znanych osób za pomocą figur woskowych nie należy do najłatwiejszych. Przykładem może być wizerunek Beyonce, który można oglądać w krakowskim muzeum w centrum miasta. Zdjęcie figury woskowej piosenkarki pojawiło się ostatnio na Twitterze i już stało się hitem. Amerykańska gwiazda według wielu osób jest kompletnie do siebie niepodobna. Internauci z całego świata ostro komentują figurę woskową Beyonce z Polski.

Gigantyczna ulewa w Warszawie

"Beyonski po tygodniu w Polsce"; "Wygląda, jakby walczyła o swoje życie"; "Beyonce? To ja po dwóch lampkach szampana i czterech kropelkach cytryny" - piszą zagraniczni internauci.

W szoku był również Questlove - członek grupy The Roots, którego można oglądać w show Jimmy'ego Fallona.

Dodajmy, że dwa lata temu hitem w sieci był wizerunek Lady Gagi. Również z tego samego muzeum. Możecie zobaczyć do TUTAJ.

Dodajmy, że wizerunki sławnych osób bardzo często odbiegają od tego, jak wyglądają oni w realnym świecie. Przykładowo kilka lat temu świat obiegła rzeźba przedstawiająca Cristiano Ronaldo, która znajdowała się na lotnisku na Maderze. Popiersie zostało wymienione na nowe, jednak według wielu nadal nie przypominało znanego piłkarza.

Co pamiętasz z podstawówki? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 10
Wymień planety Układu Słonecznego, licząc w kolejności od Słońca:
Źródło: Figura woskowa Beyonce z polskiego muzeum hitem w sieci. Internauci: "Beyonski po tygodniu w Polsce"