Eurowizja 2021: Czy odbędzie się z udziałem publiczności?

i

Autor: Facebook/Eurovision Song Contest Eurowizja 2021: Czy odbędzie się z udziałem publiczności?

Eurowizja 2021 jednak z udziałem publiczności? Jest decyzja rządu!

2021-04-01 21:20

Eurowizja 2021 odbędzie się jednak z udziałem publiczności? Jest już decyzja holenderskiego rządu. Do tej pory ta kwestia nie była jasna ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną. Teraz wszystko jest już jasne.

Zgodnie z decyzją holenderskiego rządu Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 odbędzie się z udziałem publiczności! Do tej pory była to kwestia sporna w związku z obowiązującymi obostrzeniami i dynamiczną sytuacją epidemiczną. Na widowni będzie nawet kilka tysięcy widzów!

Konkurs Piosenki Eurowizji w tym roku odbędzie się w Rotterdamie. Wydarzenie zaplanowano na 18-22 maja. Początkowo 65. edycja imprezy miała się odbyć rok temu, ale ze względu na pandemię Covid-19 konkurs został odwołany.

Czytaj także: Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021: Wiemy, gdzie nagrano teledysk do "The Ride"!

Początkowo tegoroczny konkurs też stał pod znakiem zapytania. Teraz już wiadomo, że nie tylko się odbędzie, ale także, żena widowni zasiądzie publiczność! Zgodnie z decyzją holenderskiego rządu, w półfinałach oraz finale konkursu weźmie udział do 3,5 tys. widzów. Jest to element programu „laboratorium terenowe”, podczas którego pod ścisłą kontrolą organizowane są imprezy masowe. Dotychczas w ramach testów odbyły się koncerty i imprezy taneczne w Amsterdamie. Niedawno 5 tys. fanów piłki nożnej oglądało mecz między Holandią a Łotwą.

Czytaj także: Eurowizja 2021 z dodatkowym koncertem. Czy będzie trzeci półfinał?

Eurowizja 2021: Kiedy się odbędzie?

Ostatecznie uczestnicy z 39 krajów będą konkurować w dniach 18-22 maja w Rotterdamie. Konkurs rozpocznie zwycięzca poprzedniej edycji, Holender Duncan Laurence. Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski. Wydarzenie odbędzie się 65. raz.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:
Shanguy zdradza swoje plany na rok 2021szy!
Źródło: Eurowizja 2021 jednak z udziałem publiczności? Jest decyzja rządu!