Dobra wiadomość dla małych kinomanów! Do 24 czerwca potrwa Kino w Trampkach

i

Autor: Facebook.com/Kino w Trampkach Dobra wiadomość dla małych kinomanów! Do 24 czerwca potrwa Kino w Trampkach

Dobra wiadomość dla małych kinomanów! Do 24 czerwca potrwa Kino w Trampkach

2021-04-22 17:45

Do 24 czerwca potrwa online'owa odsłona Kina w Trampkach, czyli festiwalu filmowego dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy przygotowali w ramach niego blisko 55 propozycji. Wśród nich nie brakuje zarówno krótkich, jak i długich metraży. To jednak nie wszystko. Przewidziano także wystawę aplikacji, gier, krótkich video i nowych mediów.

Kino w Trampkach - do kiedy

Do 24 czerwca potrwa kolejna edycja festiwalu filmowego Kino w Trampkach. To propozycja skierowana do najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dla nich blisko 55 propozycji. Jak mówi Anna Klamczyńska z młodzieżowego studia festiwalowego - tematem przewodnim filmów w tym roku jest dżungla miejska.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?

- Zapuszczamy się w miasta, odrywamy w nim nowe miejsca, a wyjątkowym dla nas miastem jest Warszawa ze względu na duże zaangażowanie dzieci i młodzieży w festiwal - mówi Anna Klamczyńska.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Kino w Trampkach - co obejrzeć

Filmy pełnometrażowe wybrali uczniowie ze stołecznego liceum Batorego. Będzie można je oglądać od 24 maja. Już teraz dostępne są natomiast krótkometrażowe produkcje.

- "Strażnik jabłoni" - to piękna historia o wzajemnej pomocy i sile dobroci. Dla trochę starszych, dzieciaków od 9 lat są "Dzieciaki honoru" - dodaje Anna Klamczyńska.

Filmy dostępne są online na stronie kinowtrampkach.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Dobra wiadomość dla małych kinomanów! Do 24 czerwca potrwa Kino w Trampkach