Cristano Ronaldo ZNOKAUTOWAŁ stewarta. To, co zrobił potem, zszokowało wszystkich! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-09-15 8:27

Początek zmagań w Lidze Mistrzów pełen grozy. Cristiano Ronaldo na rozgrzewce przed meczem z Young Boys nie trafił w bramkę i posłał piłkę w stewarta. Zawodnik Manchesteru United wprost znokautował ochroniarkę, która padła na ziemię jak długa. Jednak to, co stało się później, zszokowało wszystkich!

Cristano Ronaldo ZNOKAUTOWAŁ stewarda. To, co zrobił potem, zszokowało wszystkich!

W pierwszej kolejce fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów Manchester United zmierzył się z Young Boys. Podczas rozgrzewki Czerwonych Diabłów doszło do nietypowej sytuacji. Cristiano Ronaldo posłał piłkę w kierunku bramki, ale spudłował. Futbolówka trafiła za to w ochroniarkę. Uderzenie było tak mocne, że powaliło kobietę na ziemię. Ta przez chwilę leżała bezruchu.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Do ochroniarki natychmiast podbiegła ekipa ratunkowa, ale nie tylko! Przy kobiecie znalazł się też Cristiano Ronaldo, który po oddaniu strzału od razu zorientował się, co się stało. Piłkarz przeskoczył bandy reklamowe i przez dłuższą chwilę sprawdzał stan kobiety.

Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale na szczęście skończyło się na strachu. Kobieta szybko doszła do siebie. Cristiano Ronaldo przekazał jej koszulkę meczową.

Dodajmy, że Manchester United przegrał z Young Boys 1:2.

Źródło: Cristano Ronaldo ZNOKAUTOWAŁ stewarda. To, co zrobił potem, zszokowało wszystkich! [ZDJĘCIA, WIDEO]