Co jedzą studenci? Przepis na ,,Naleśniki ratujące życie w nowej publikacji Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Co jedzą studenci? Przepis na ,,Naleśniki ratujące życie" w nowej publikacji Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu!

2021-05-17 13:31

Co jedzą studenci? Przepis na ,,Naleśniki ratujące życie" w nowej publikacji Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu! Już w średniowieczu żartowano, że student ,,przymiera głodem". Jak się okazuje - tylko taki niezaradny! Jeśli jesteście ciekawi, jak udało się studentom w Polsce przetrwać pandemię i jakie potrawy sprawiają, że każdy dzień jest udany, to świetnie trafiliście!

Naleśniki ratujące życie, arabska zupa, wegańskie spaghetti – te i kilkadziesiąt innych receptur na ulubione dania studentów Uniwersytetu Warszawskiego można znaleźć w publikacji przygotowanej we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu. „Przepiśnik studencki” w wersji polsko-angielskiej dostępny jest online. Znajdziecie go na TEJ stronie. Jak piszą o swoim pomyśle autorzy:

Piorun uderzył w drzewo na placu miejskim! Groza w centrum miasta

Przepiśnik studencki, polsko-angielska publikacja kulinarna, to zbiór kilkudziesięciu ulubionych przepisów studentek i studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Wybranym opisom dań towarzyszą anegdoty i ciekawe historie związane z ich powstaniem. W publikacji znajdziesz pomysły na przekąskę, na coś słodkiego, na dania naprawdę na szybko i na wiele innych potraw: wegańskich, wegetariańskich czy mięsnych.PS Na końcu publikacji czeka bonus. Sprawdź koniecznie!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Co jedzą studenci? Przepis na ,,Naleśniki ratujące życie" w nowej publikacji Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu!