Karta miejska z myszojeleniem Arnoldem z okazji Tygodnia Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów. Ma ją nawet Bąbel Trzaskowski

i

Autor: Facebook/Miasto Stołeczne Warszawa Karta miejska z myszojeleniem Arnoldem z okazji Tygodnia Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów. Ma ją nawet Bąbel Trzaskowski

Bąbel Trzaskowski ma kartę miejską. Na zdjęciu MYSZOJELEŃ ARNOLD z warszawskiego zoo!

2021-03-10 19:28

Trwa Tydzień Misji Ogrodów Zoologicznych. Z tej okazji można wyrobić kartę miejską z podobizną jedynego w swoim rodzaju myszojelenia Arnolda! Swój dokument inspirowany słynnym mieszkańcem warszawskiego zoo ma już inny stołeczny zwierzak - Bąbel Trzaskowski.

Trwa Tydzień Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów. Wydarzenie ma przypomnieć, jak ważną rolę w ratowaniu ginących gatunków mają właśnie ogrody zoologiczne. Bohaterami tegorocznego Tygodnia Misji są zwierzaki urodzone w polskich ogrodach zoologicznych, a obchodom przyświeca hasło „Są maluszki, jest nadzieja”, gdyż każde urodzone w zoo zwierzę jest ważne dla zachowania ginących gatunków.

Karta miejska z myszojeleniem Arnoldem

W ramach obchodów Tygodnia Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów, mieszkańcy stolicy mają wyjątkową okazję, by wyrobićkartę miejską z wizerunkiem słynnego myszojelenia Arnolda! Zwierzak jest bohaterem popularnej piosenki i jest absolutnym ulubieńcem odwiedzającyh warszawskie zoo. Wśród fanów Arnolda jest też inny słynny Warszawiak - Bąbel Trzaskowski. Na facebookowym profilu Warszawy pojawiła się karta miejska buldożka prezydenta stolicy. Bąbel Trzaskowski i myszojeleń Arnold na jednym zdjęciu to niezapomniany widok!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

PSYCHOTEST. Zagadki logiczne na wrodzoną inteligencję? Nic nie ukryjesz!

Pytanie 1 z 10
Jaki znak należy wstawić między cyfry 3 i 4, aby uzyskać liczbę większą od 3, a mniejszą od 4?
Źródło: Bąbel Trzaskowski ma kartę miejską. Na zdjęciu MYSZOJELEŃ ARNOLD z warszawskiego zoo!