Awaria Facebook wrzesień 2021. Nie możesz zalogować się na konto?

i

Autor: Canva/Gerd Altmann

Awaria Facebook 10.09.2021. Nie możesz zalogować się na konto?

2021-09-10 11:10

Awaria Facebooka trwa od kilku dni. Niektórzy użytkownicy nie mogą zalogować się na swoje konto mimo logowania dwuskładnikowego. Nie pomaga nawet kod, który dostaje się wiadomością SMS. Po wpisaniu odpowiednich cyferek wyskakuje komunikat „coś poszło nie tak” . Czy da się rozwiązać problem?

Od kilku dni użytkownicy Facebooka mają problem z zalogowaniem się na swoje konto. Po wpisaniu adresu mailowego, bądź numeru telefonu, na które założone jest konto wyskakuje okno logowania dwuskładnikowego. Następnie wiadomością SMS przychodzi kod, który trzeba wpisać. Niestety to nic nie daje… po kliknięciu dalej wyskakuje komunikat „Sorry, something went wrong”. Awaria, również niestety, nie jest chwilowa. Może minąć nawet kilka godzin zanim cokolwiek uda nam się zrobić, a przede wszystkim zalogować na swoje konto. Problem jest o tyle skomplikowany, że nie jest ogólną awarią, z którą zmaga się większość świata, a występuje jedynie w poszczególnych przypadkach.

CZYTAJ TAKŻE: Nadciąga pogodowy ARMAGEDON! Cała Polska zagrożona!

Awaria Facebooka. Czy da się rozwiązać problem?

Okazuje się, że nie pomagają próby zmiany hasła, logowania dwuskładnikowego, ani żadne inne. Użytkownicy ostatecznie i tak trafiają na etap logowania, a potem sytuacja się powtarza. Co również jest zaskakujące – SMS-em ciągle przychodzi ten sam kod, który możemy użyć w logowaniu dwuskładnikowym. Według osób, które poradziły sobie z awarią – najważniejszy jest czas. Po kilku godzinach awaria mija, a logowanie przebiega pomyślnie.

Siostrzenica premiera Morawieckiego w show Polsatu
Źródło: Awaria Facebooka 10.09.2021. Nie możesz zalogować się na konto?