Autobus 103

i

Autor: wtp.waw.pl Autobus 103

Autobus 103 - TRASA ZMIENIONA. którędy prowadzi objazd?

2021-10-03 19:36

Od poniedziałku, 4 października, autobusy linii 103 jedzie nową trasą. Objazd obowiązywać będzie do odwołania. W naszym artykule sprawdzicie, którędy pojadą autobusy 103.

Autobusy linii 103 na objazdach od 4 października - to informacja, którą podaje Warszawski Transport Publiczny. Wytyczenie nowej trasy było konieczne ze względu na prace prowadzone przy Dworcu Zachodnim i budowę przyłącza wodociągowego na ulicach. Tunelowej oraz I. Prądzyńskiego. Objazd będzie obowiązywał do odwołania. Pasażerowie i pasażerki mogą się z naszego artykułu dowiedzieć, którędy pojadą 103-ki.

Wformie pływanie

Autobus 103 - nowa trasa

Nowa trasa linii 103 wygląda następująco:

W kierunku przystanku końcowego Kolejowa – od skrzyżowania ul. Płockiej i M. Kasprzak – pojazdy będą kursowały ulicami: M. Kasprzaka – Karolkowa – Przyokopowa – Kolejowa i do trasy podstawowej.

Funkcjonowanie przystanków Krzyżanowskiego 01 i Brylowska 01 zostanie zawieszone. Zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek Karolkowa 55, znajdujący się na ul. Karolkowej za skrzyżowaniem ul. M. Kasprzaka z Prostą.

Źródło: wtp.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Autobus 103 - TRASA ZMIENIONA. Którędy prowadzi objazd?