11-latek zgubił swój telefon. Szuka go już Rafał Trzaskowski! Ta historia wzrusza do łez!

2021-01-22 9:26 a.d.
11-latek zgubił swój telefon. Szuka go już Rafał Trzaskowski! Ta historia wzrusza do łez!
Autor: Canva.com / facebook 11-latek zgubił swój telefon. Szuka go już Rafał Trzaskowski! Ta historia wzrusza do łez!

Ma 11 lat i jest bardzo nieszczęśliwy, bo zgubił swój telefon komórkowy 19 stycznia. Długo na niego zbierał i martwi się, że straci wszystkie swoje kontakty i zdjęcia z wakacji. Wzruszające ogłoszenie pojawiło się w Warszawie. Pisane odręcznie z zapewnieniem, że rodzice dla szczęśliwego znalazcy przewidzieli nagrodę. Teraz komórki szuka już cała stolica!

11-latek zgubił swój telefon. Szuka go już Rafał Trzaskowski! Ta historia wzrusza do łez! Pamiętacie tę radość z waszego pierwszego własnego telefonu? A może wam również zdarzyło się zgubić aparat i wiecie, jak przykre to uczucie i dotkliwa strata? Ten chłopiec potrzebuje pomocy, bo stracić może nie tylko coś, na co poszły całe jego oszczędności, lecz również bezcenne wspomnienia. Telefon zaginął na Tarchominie, a pomaga go szukać już nawet Rafał Trzaskowski! Prezydent Warszawy udostępnił zdjęcie z ogłoszeniem chłopca na swoich mediach społecznościowych.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20