Przedsiębiorczość

i

Autor: Pixaby

11. Gala Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp już za kilka dni - szczegóły wydarzenia

2024-02-12 13:23

Nauka i przedsiębiorczość — czy idą ze sobą w parze? Już 16 lutego studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego udowodnią, że tak! Przed nami Gala BraveCampu, podczas której studenci i studentki zaprezentują swoje projekty powstałe po intensywnym tygodniu pracy nad autorskimi rozwiązaniami biznesowymi, a zwycięzca wygra kilkanaście tysięcy złotych na rozwój projektu.

Akademia Przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa realizowana od 6 lat przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego skierowana do studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają pomysł na biznes. BraveCamp to cykl wyjazdowych warsztatów, networking i mnóstwo inspiracji biznesowych. Przez niemal tydzień uczestnicy Akademii biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków.

Ostatniego dnia, podczas wielkiej Gali Finałowej DemoNight, autorzy najlepszych pomysłów mają szansę wygrać łącznie nawet kilkanaście tysięcy złotych na rozwój swojego projektu. Spośród 26 uczestników BraveCamp 10 z nich będzie miało okazję zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania przed jury, gośćmi Gali i potencjalnymi inwestorami. To niezwykły moment, kiedy nauka styka się z przedsiębiorczością. Widzowie mają szansę przekonać się, jak wiele różnorodnych projektów i pomysłów realizują przedsiębiorczy studentki i studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są Pfizer Polska i Nordea Polska.

Taylor Swift emisja z odrzutowca | PORANEK ROCK