Zenek Kupatasa - Słoneczko. Artysta prezentuje nowy singiel i zapowiada album ''O''

i

Autor: Zenek Kupatasa Materiały prasowe

Zenek Kupatasa - Słoneczko. Artysta prezentuje nowy singiel i zapowiada album ''O!''

2020-11-03 14:36

Zenek Kupatasa nie potrafi siedzieć w miejscu i nic nie robić. Muzorobol, który jest zafascynowany jednorożcami, opublikował nowy singiel i zapowiedział krążek ''O!''.

Jak mówi o utworze Zenek:

Ten utwór z refrenem, w którym pada słowo „wypierdalać” napisałem bodajże w maju. Premiera klipu i płyty była zaplanowana na długo przed wydarzeniami w kraju, także jest to zupełny przypadek, że klip wyszedł dzień po elektryzującym orędziu Jarosława Kaczyńskiego, serio (śmiech). W moim zamyśle, w ogóle nie dotyczył on polityki, ale tak już jest, że te utwory mogą nabrać bardzo aktualnego znaczenia.

A jak przebiegała praca nad albumem ''O!''? Tutaj było bardzo rodzinnie:

Album komponowałem i nagrywałem na przestrzeni dziesięciu ostatnich miesięcy, wyglądało to mniej więcej tak, że kładłem dzieciaki spać i dwa, trzy razy w tygodniu do trzeciej nad ranem pisałem piosenki, nagrywałem. Tym razem, przygotowałem 12 utworów, a nie tak jak dotychczas 9. Ten album wytyczy nowe standardy dla przyszłych wydawnictw. Na pewno zamknięcie mnie w domu i odwołanie koncertów pomogło (śmiech). Trzeba próbować z tego złego ukręcić coś dobrego.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Zenek ma także ciekawy pomysł na promocję albumu, który zapowiada się bardzo bogato promocyjnie:

Premiera płyty zaplanowana jest na 28 listopada. Do tego czasu co tydzień będzie pojawiać się nowy klip z płyty, także przed premierą będzie można poznać aż 5 nowych piosenek. To też jest efekt tego, że miałem za dużo czasu wolnego (śmiech). Co tydzień w czwartek będzie premiera dla wszystkich, a w środę wieczorem spotykamy się na YouTube na pokazie przedpremierowym, gdzie można otrzymać link do klipu, jeśli weźmie się udział w zabawie i rozwiąże przygotowane łamigłówki. Zachęcam, bo to świetna zabawa i gratyfikacja w postaci wcześniejszego dostępu i przeżycia premiery razem z innymi wariatami, włączając to naturalnie i mnie (śmiech).

Posłuchajcie singla 'Słoneczko':