Zaginiony film Kubricka doczeka się zrealizowania! Wiele lat leżał w archiwach

i

Autor: screen: https://youtu.be/8o-n6vZvqjQ

Zaginiony film Kubricka doczeka się zrealizowania! Wiele lat leżał w archiwach

2021-02-12 12:14

Stanley Kubrick zostawił po sobie świetne filmy i pewien projekt, który nigdy nie został dokończony. Okazuje się, że w końcu obraz doczeka się realizacji! Poznaliśmy szczegóły filmu, który dotąd leżał w szufladzie.

Filmy Stanleya Kubricka uznawane są za dzieła, które mimo upływu lat, nadal są aktualne i bardzo ważne dla historii kina. Okazuje się, że przed śmiercią reżyser miał w planach realizację jeszcze jednego projektu, który dotąd leżał w szufladzie. Po wielu latach, w końcu film doczeka się realizacji. Co wiemy o obrazie?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Nieznany film Stanleya Kubricka doczeka się realizacji! Co wiemy o projekcie?

Jak podał serwis 'Games Radar', jesienią 2021 pojawi się thriller 'Lunatic At Large', który jest jednym z trzech filmów z archiwów reżysera. Kubrick napisał scenariusz z Jimem Thompsonem i niestety nie zdążył zrealizować obrazu. Prawa do ekranizacji wykupili Bruce Hendricks i Galen Walker, którzy napisali w specjalnym oświadczeniu:

Możliwość przeniesienia projektu Kubricka na ekran po tylu latach jest spełnieniem marzeń. Zamierzamy stworzyć ten film zachowując jego unikalny styl i wizję.

Stanely Kubrick zmarł w 1999 roku, gdy trwały jeszcze prace nad filmem 'Oczy szeroko zamknięte'

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?