World of Tanks zapowiada współczesne czołgi na Xbox i PlayStation!

i

Autor: screen: https://youtu.be/2hLb5mpkSKc

World of Tanks zapowiada współczesne czołgi na Xbox i PlayStation!

2021-04-13 12:53

Od amerykańskiego M1A2 Abrams do radzieckiego T-72BM, najnowszy dodatek Modern Armor wprowadzi nowoczesne pole walki do gry.

13 kwiecień 2021 – Po raz pierwszy w historii marki w World of Tanks pojawią się współczesne czołgi w grze! Będzie to nowy sposób gry dla ponad 21 000 000 zarejestrowanych czołgistów w World of Tanks na konsolach. Za cały projekt odpowiada studio Wargaming Chicago-Baltimore.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Aktualizacja Modern Armor będzie miała premierę 27 kwietnia i pozwoli na crossplay pomiędzy Playstation 4 i 5 oraz Xbox One, Xbox Series S & X. Gracze spróbują rozgrywki najbardziej ikonicznymi czołgami XX-wieku, takimi jak M1A2 Abrams czy T-72BM oraz innymi, stalowymi maszynami. Walczy heroicznie przeciwko wrogom lub współpracuj z drużyną, zrób wszystko, aby osiągnąć zwycięstwo i napisać własną historię. Nowe czołgi i współczesne pole walki w Modern Armor będzie funkcjonowało obok regularnej, dotychczasowej wersji World of Tanks skoncentrowanej na czołgach okresu obu wojen światowych po konflikt w Korei.

TJ Wagner, dyrektor kreatywny w World of Tanks na konsole mówi:

Jesteśmy podekscytowani, że to na konsolach po praz pierwszy trafią współczesne czołgi. Nasi gracze będą mogli spróbować najpopularniejszych czołgów współczesności. Wszyscy w studiu pracowali ciężko, aby dostarczyć ten najbardziej ambitny i największy dodatek do World of Tanks.

Więcej informacji o nowych czołgach, mapach, zawartości i rozgrywce pojawi się 27 kwietnia w momencie premiery dodatku Modern Armor.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]