Wonder Woman 1984 jednak trafi do kin! Kiedy zobaczymy film?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=psFf4KXJZoQ Screen: youtube.com/watch?v=psFf4KXJZoQ

Wonder Woman 1984 jednak trafi do kin! Kiedy zobaczymy film?

2020-11-24 12:21

Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich, w tym dla branży rozrywkowej. Kina nie mogą działać, przez co premiery są albo przekładane albo odbywają się na platformach VOD. Okazuje się, że film 'Wonder Woman 1984'', będzie miał swoją premierę w Polsce! Gdzie i kiedy będzie go można zobaczyć?

Przez pandemię koronawirusa wiele planów wydawniczych musiało zostać wstrzymanych, tak samo jest z filmami, których premiery zostały przełożone na inne terminy. Okazuje się, że film ''Wonder Woman 1984'' w końcu trafi do fanów, co z pewnością ucieszy wiele osób. Kiedy możemy spodziewać się premiery filmu?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Wonder Woman 1984 - kiedy premiera?

Warner Bros poinformowało, że film trafi na HBO Max 25 grudnia 2020 i dostępny będzie tylko na terenie USA. Później filmu możemy się spodziewać w kinach na całym świecie. Polską premierę zaplanowano na 22 stycznia 2021, jednak nie można jednoznacznie stwierdzić, czy film faktycznie pojawi się w planowanym terminie. Historia ''Wonder Woman 1984'' zostanie osadzona w czasach zimnej wojny.