Wolfgang Van Halen wskazał, które albumy Van Halen są najlepsze. Jest zaskoczenie?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=HI3aPJkZmNU Screen: youtube.com/watch?v=HI3aPJkZmNU

Wolfgang Van Halen wskazał, które albumy Van Halen są najlepsze. Jest zaskoczenie?

2020-11-24 12:43

Woldgang Van Halen wskazał najlepsze płyty zespołu jego zmarłego ojca. Czy można czuć się zaskoczonym takim doborem z dyskografii?

Po śmierci Eddiego Van Halena, jego syn Wolfgang, który grał u boku ojca w ostatnich latach, pytany jest o najróżniejsze rzeczy. Tym razem pojawiło się pytanie na temat dyskografii Van Halen. Kóry album grupy jest najlepiej oceniany przez Wolfganga?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Wolfgang Van Halen o płytach zespołu ojca: podzielę to według wokalistów

Wolfgang był gościem w radiu 94.5 The Buzz i podczas rozmowy nie mogło zabraknąć wątku Van Halen. Zapytano młodego artystę o to, które krążki zespołu są według niego najlepsze. Wolfgang odpowiedział:

Mogę powiedzieć jedynie wtedy, gdy podzielę to według wokalistów. W czasach Rotha prawdopodobnie wskazałbym dwa, które są na równi – „Fair Warning” oraz „1984”. Jeśli chodzi natomiast o erę Hagara, byłby to kolejny remis tym razem pomiędzy „For Unlawful Carnal Knowledge” oraz „Balance”. Wydaje mi się, że ten ostatni nie został dostatecznie doceniony, a to bardzo dobry album.

Wolfgang przygotowuje się do opublikowania solowego albumu. Pierwszym opublikowanym numerem jest 'Distance', który został nagrany w hołdzie dla zmarłego Eddiego Van Halena.